20.07.2020

CYKL DYSTRYBUCJA ONLINE I KINOWA. WEBINARIUM NR 7 „DYSTRYBUCJA – SPOTKANIE Z PLAYER” / 23 LIPCA

W najbliższy czwartek, 23 lipca o godz. 12.00 zapraszamy na siódme i przedostatnie już webinarium z cyklu Dystrybucja filmów online i kinowa: „Dystrybucja: spotkanie z Player”.
A już teraz zapraszamy do udziału w ostatnim odcinku, podsumowującym cały cykl poświęcony dystrybucji, który o

dbędzie się 27 lipca.

Gościem najbliższego webinarium będzie Katarzyna Drogowska, Head of Product & Editorial Team, Player.

Będzie to pierwsze nasze spotkanie z przedstawicielem platformy Player. Zapytamy naszego gościa o sposoby pozyskiwania polskich treści, które znajdują się na platformie, o politykę firmy w dystrybucji polskich filmów, czy Player planuje przyłączać się do produkcji fabularnych. Porozmawiamy również o planach na przyszłość i pomysłach na rozwój platformy oraz tradycyjnie zapytamy o wyzwania i perspektywy dla rynku audiowizualnego w covidowej rzeczywistości.

Spotkanie poprowadzi Alicja Grawon-Jaksik, prezes KIPA.

Udział dla członków KIPA (z uregulowanymi składkami) jest bezpłatny.

Koszt dla osób niezrzeszonych w KIPA to 55 zł brutto za jeden odcinek cyklu.

Wpłaty należy dokonać na nr konta: 561050 1025 1000 0090 3119 2132 w tytule przelewu wpisując: Webinarium 7 / Imię i nazwisko uczestnika, nazwa firmy

ZGŁOSZENIA z imieniem, nazwiskiem, nazwą firmy oraz informacją czy jest się członkiem KIPA przyjmowane są do wtorku, 21 lipca na adres biuro@kipa.pl

Cykl szkoleń jest jednym z elementów Programu Akcelerator 3.0 i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!