09.10.2018

Cykl spotkań „Kobiety w filmie”

Kobiety w Filmie to cykl trzech bezpłatnych spotkań po 4 godziny w ramach Akceleratora 3.0.

Zajęcia będą miały grupowy charakter. Praca grupy będzie wspierana przez praktyka z branży i coacha i podlega ścisłym regułom.
Uczestniczki spotkania będą wymieniać się doświadczeniami, pytaniami, trudnościami, perspektywami itp.
Będzie to okazja do otwartej rozmowy na temat wyzwań i wspólne wypracowanie pomysłów i propozycji działań wspierających.

Dlaczego taka formuła?
To z czym obecnie przychodzi nam się mierzyć w sferze zawodowej i pozazawodowej, to nie tyle brak informacji, ale jej natłok i chaos jaki z tego natłoku wynika. Wiedza jest powszechnie dostępna, ale często brakuje nam wymiany życiowego doświadczenia, poczucia wspólnoty i wsparcia, a właśnie tego potrzebujemy by wzmacniać naszą autonomię i wypracowywać własne sposoby radzenia sobie z wyzwaniami. Profesor Reg Revans, autor koncepcji zespołowego uczenia się, rekomenduje: „ Dziel się swoimi trudnościami, nie mądrością”.

Korzyści

  • Taka formuła pracy zwiększa zaufanie we własne siły
  • Uczy podejścia analitycznego do przeżywanych trudności i rozwija umiejętność wykorzystywania różnorodnych perspektyw.
  • Zwiększa innowacyjność wprowadzanych rozwiązań.
  • Usprawnia tempo rozwiązywania problemów i wdrażania nowych rozwiązań.
  • Wzmacnia optymizm i otwartość w relacjach.
  • Uczestnicy uczą się, jak wprowadzić tę metodę rozwoju, do dalszej pracy własnej.

KIEDY?
16 października 2018 (wtorek), godz. 11.00 – 15.00

GDZIE?
Busy Bee Coworking Spaces, ul. Libijska 10C, Warszawa

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go na adres biuro@kipa.pl, do piątku 12 października, w temacie maila wpisując: Kobiety w filmie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkania poprowadzi Dorota Piekarczyk

Dorota jest absolwentką Psychologii Pracy i Psychologii Zdrowia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a także studiów podyplomowych na kierunku Psychologia Społeczna w Zarządzaniu Rozwojem Organizacji na SWPS w Warszawie. Od 2004 roku jest certyfikowanym coachem – International Coaching Certification.

Od 2002 roku prowadzi prywatną działalność doradczą (www.dorotapiekarczyk.pl) w obszarze szeroko rozumianego rozwoju zawodowego i osobistego, a także projektowania zmian stymulujących rozwój organizacji.
W swoim dorobku ma bogate doświadczenie w rekrutacji i selekcji, a także w prowadzeniu projektów związanych z diagnozą i rozwojem kompetencji menedżerskich.
Prowadzi grupowe oraz indywidualne programy coachingowe dla kadry zarządzającej.
Współtworzy forum rozwojowe dla prezesów – CEO Round Table (www.rsq.pl), a także warsztaty rozwojowe dla CEO – „Accompagnement By Peers” (www.rsq.pl)
Specjalizuje się w coachingu zintegrowanym – integruje coaching z elementami pracy z ciałem – od 05.2015 roku jest psychoterapeutą psychoterapii zorientowanej na ciało. Swoją coachingową specjalizację wykorzystuje również w pracy z tancerzami, aktorami, muzykami którym pomagam uwalniać pełnię swojej ekspresji.

 

Współprowadzącą pierwszego spotkania będzie Agnieszka Kruk -Absolwentka literatury brytyjskiej i niderlandzkiej na UW, stypendystka programów Socrates i Erasmus (Antwerpia, Utrecht, Lejda). Ukończyła scenariopisarstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej i PWSFTViT w Łodzi. Scenarzystka i wykładowczyni scenariopisarstwa, autorka programów studiów scenariopisarskich oraz programów profesjonalnego kształcenia konsultantów scenariuszowych. Tłumaczka podręcznika Lindy Aronson „Scenariusz na miarę XXI wieku”. Script coach, twórczyni i organizatorka festiwalu Script Fiesta w latach 2012–2017. Jurorka w konkursach scenariopisarskich. Ekspert oceniająca projekty dla Komisji Europejskiej w programie Creative Europe MEDIA: Single Project Development. Założycielka StoryLab.pro i Fundacji StoryLab.pro.

 

Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!