24.03.2020

Cykl webinariów – Dewelopment produkcji audiowizualnych od 27 marca

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych we współpracy z kancelarią adwokacką Czyżewscy zaprasza na cykl webinariów  dotyczących zagadnień związanych z dewelopmentem produkcji audiowizualnych. Każde z krótkich, 30-40 minutowych e-spotkań będzie poświęone jednemu, konkretnemu tematowi. Zaplanowaliśmy te działania, by wspomóc naszych członków w trudnym dla nas wszystkich okresie. Wykorzystajmy czas na naukę, porządkowanie wiedzy i optymalizację działań w  dewelopmencie.  

Kolejne odcinki chcemy poświęcić m.in.: umowie na dewelopment, ochronie pomysłu na film, umowie opcji, współpracy ze scenarzystą, umowie z bohaterem filmu dokumentalnego, umowie na lokację i RODO. A być może jeszcze innym ciekawym tematom.

Webinaria będą prowadzone w formie e-wykładów w każdy wtorek i piątek o godzinie 12.00, począwszy od 27 marca br. 

Ze względu na charakter spotkań (bez jakiejkolwiek odpłatności) i ograniczenia techniczne – spotkania przewidziane są po pierwsze tylko dla producentów, a i liczba uczestników każdego z webinariów będzie ograniczona. Pierwszeństwo udziału w kursie będą mieli członkowie KIPA 

Zgłoszenia dotyczące każdego z webinariów, po ogłoszeniu jego tematu i daty przeprowadzenia, co następować będzie poprzez profil KIPA na FB, prosimy nadsyłać – nie później niż na dzień przed planowanym webinarem – mailem zatytułowanym „Webinaria dewelopment produkcji audiowizualnych” z dopiskiem tematu i daty planowanego webinarium na adres a.drabek@kclegal.eu. Osoby zakwalifikowane otrzymają mailowo potwierdzenie i dane niezbędne do uczestnictwa.  

 

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!