20.11.2018

III spotkanie z cyklu „Kobiety w filmie” – 28 listopada

28  listopada w godz. 11:00-15:00 w Warszawie (Marzyciele i Rzemieślnicy, ul. Bracka 25 III piętro) odbędzie się 3. bezpłatne spotkanie warsztatowe z cyklu „Kobiety w filmie”.

Tym razem kontynuować będziemy negocjowanie stawek, będziemy również pracować nad mową ciała i innymi ważnymi aspektami budowania profesjonalnego wizerunku.

Warsztaty prowadzi coach Dorota Piekarczyk, współprowadzącymi podczas trzeciego spotkania będą  Monika Głowacka i Anna Spisz.

Aby zgłosić swój udział należy wysłać maila na adres biuro@kipa.pl w temacie wiadomości wpisując „Kobiety w filmie”. Zapraszamy!

 

Anna Spisz

Kierownik Mazowieckiego Funduszu Filmowego i Mazovia Warsaw Film Commission. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Interdeco Hachette, Warner Home Video czy Biurze Promocji Miasta. Absolwentka SGH i Akademii Leona Koźmińskiego.

 

Monika Głowacka

Związana z Łódź Film Commission od momentu jej powołania w 2009 r.. Była to pierwsza zrzeszona w międzynarodowej sieci komisja filmowa w Polsce. Odpowiedzialna za jej utworzenie w strukturach Urzędu Miasta Łodzi. Od 2009 roku reprezentuje Łódzką Komisję Filmową w strukturach AFCI (Międzynarodowe Stowarzyszenie Komisarzy Filmowych) a od 2014 r. – w sekcji funduszy regionalnych w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych. Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z ekipami filmowymi oraz organizacji dużych wydarzeń kulturalnych w Łodzi i zagranicą. Skutecznie pozyskuje środki zewnętrzne na działalność komisji filmowej.

 

Dorota Piekarczyk

Dorota jest absolwentką Psychologii Pracy i Psychologii Zdrowia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a także studiów podyplomowych na kierunku Psychologia Społeczna w Zarządzaniu Rozwojem Organizacji na SWPS w Warszawie. Od 2004 roku jest certyfikowanym coachem – International Coaching Certification.

Od 2002 roku prowadzi prywatną działalność doradczą (www.dorotapiekarczyk.pl) w obszarze szeroko rozumianego rozwoju zawodowego i osobistego, a także projektowania zmian stymulujących rozwój organizacji.

W swoim dorobku ma bogate doświadczenie w rekrutacji i selekcji, a także w prowadzeniu projektów związanych z diagnozą i rozwojem kompetencji menedżerskich.

Prowadzi grupowe oraz indywidualne programy coachingowe dla kadry zarządzającej.

Współtworzy forum rozwojowe dla prezesów – CEO Round Table (www.rsq.pl), a także warsztaty rozwojowe dla CEO – „Accompagnement By Peers” (www.rsq.pl)

Specjalizuje się w coachingu zintegrowanym – integruje coaching z elementami pracy z ciałem – od 05.2015 roku jest psychoterapeutą psychoterapii zorientowanej na ciało. Swoją coachingową specjalizację wykorzystuje również w pracy z tancerzami, aktorami, muzykami którym pomagam uwalniać pełnię swojej ekspresji.

 

Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

KIPA