Audiowizualni.pl

Serwis informacyjny polskich producentów filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych i programów telewizyjnych

Jesteś tutaj: Home Dystrybucja filmu Nośniki fizyczne Tłocznie płyt

Tłocznie płyt

1. Informacje o bazie Tłocznie płyt

Baza danych dokumentująca rynek tłoczni płyt w Polsce. Kwalifikacją firm do bazy było świadczenie usługi tłoczenia dysków cyfrowych (kompaktowych) oraz analogowych, ze względu na możliwość wydania na płytach winylowych filmowych soundtracków. W bazie nie ujęto więc firm zajmujących się tylko kopiowaniem nośników. Poszczególne pozycje obejmują m.in. historię i opis działalności tłoczni, świadczone usługi, kontakt. Nie podajemy cen. To pierwsze w Polsce tego typu opracowanie.

A5

brak logoFirma A5 oferuje kompleksową produkcję płyt: tłoczenie i kopiowanie nośnikow optycznych, druk wszelkiego typu poligrafii, konfekcjonowanie w dowolne opakowania, etc. Wykonuje także zlecenia na druk niskonakładowy metodą cyfrową, offsetową i sitodrukową. Dzięki zastosowaniu różnych technik druku i duplikacji zespół profesjonalistów jest w stanie sprostać każdemu, nawet najmniejszemu zamówieniu.

Czytaj więcej: A5

A7Z

A7ZFirma A7Z zajmuje się produkcją optycznych nośników cyfrowych CD/DVD. W katalogu proponowanych usług zainteresowani znajdą m.in. tłoczenie i kopiowanie płyt (CD/DVD, mini-CD, wizytówki CD) oraz wykonanie na nich nadruków (offset lub sitodruk dla płyt tłoczonych, cyfrowy UV dla kopiowanych). Duplikacja płyt CD/DVD realizowana jest w najnowszych technologiach, na płytach wysokiej klasy. W przypadku usługi kopiowania płyt CD/DVD przyjmowane są zamówienia ekspresowe.

Czytaj więcej: A7Z

AAG Artistic Agency

AAG Artistic AgencyPodstawowym obszarem działalności AAG Artistic Agency są usługi reklamowe. Oferta AAG przewiduje m.in. wykonanie projektów graficznych, druk ulotek, wizytówek, papierów firmowych, teczek, segregatorów, katalogów i innych gadżetów reklamowych, druk wielkoformatowy i usługi związane z reklamą zewnętrzną (pylony, kasetony, litery przestrzenne, oświetlenie, diody led, tablice informacyjne).

Czytaj więcej: AAG Artistic Agency

Agencja Reklamowo-Wydawnicza PROPAGANDA

PropagandaAgencja PROPAGANDA, w skład której wchodzą firmy CDPRO.PL i CD1.PL oferuje pełny zakres usług związanych z produkcją cyfrowych nośników CD/DVD. Firma specjalizuje się w tłoczeniu dysków optycznych i wykonywaniu na nich nadruków w technologiach sitodruku (nakład od 1000 do 2 tys. sztuk)i offsetu (przy nakładzie pow. 2 tys. sztuk). Dodatkowo Agencja PROPAGANDA oferuje zleceniodawcom usługi profesjonalnych projektantów. Podczas pracy wykorzystywane są materiały przekazane przez zamawiającego lub – w razie potrzeby – wykonywane są sesje fotograficzne we własnym studio lub u klienta.

Czytaj więcej: Agencja Reklamowo-Wydawnicza PROPAGANDA

AGMARK

AgmarkFirma AGMARK świadczy usługi w zakresie tłoczenia, duplikowania i wykonywania nadruków na nośnikach optycznych: CD, DVD, mini CD, mini DVD oraz wizytówkach CD. W ofercie AGMARK-u znajduje się także projektowanie i realizacja poligrafii oraz konfekcjonowanie opakowań i akcesoriów do nośników optycznych.

Czytaj więcej: AGMARK

Akord

AkordTłoczenie i duplikacja płyt CD/DVD, wykonywanie na nich nadruków oraz kompletna obsługa powierzonych projektów to podstawa działalności tłoczni dysków optycznych Akord. Oferta firmy skierowana jest w szczególności do agencji reklamowych i marketingowych, firm promujących oprogramowanie, przedsiębiorców, zainteresowanych prezentacją swojej działalności na nośnikach cyfrowych, szkół i uczelni, umieszczających na płytach CD/DVD materiały dydaktyczne i edukacyjne oraz wydawnictw i drukarni, a także do osób prywatnych. Podczas całego cyklu produkcyjnego ma miejsce ścisła współpraca profesjonalnego personelu ze zleceniodawcą.

Czytaj więcej: Akord

Alternati Projekt

Alternati ProjektTłocznia dysków Alternati Projekt oferuje profesjonalną obsługę w zakresie kopiowania, tłoczenia i duplikacji materiałów na nośnikach CD, DVD, MC. Realizowane przez firmę projekty są obsługiwane kompleksowo, łącznie z wykonywaniem nadruków na nośnikach, drukiem okładek i opakowań oraz konfekcjonowaniem.

Czytaj więcej: Alternati Projekt

ART MUSIC

Art MusicIstniejąca na rynku od wielu lat tłocznia ART MUSIC posiada innowacyjny i nowoczesny park maszynowy, a jej zespół gwarantuje realizację zleceń na najwyższym poziomie jakościowym. Firma oferuje tłoczenie nośników optycznych CD i DVD oraz płyt winylowych. Proponowane usługi obejmują także wykonanie nadruków na dyskach oraz produkcję poligrafii i opakowań do płyt CD/DVD.

Czytaj więcej: ART MUSIC

BAK Tłocznia Dysków Optycznych

BAKTłocznia Dysków Optycznych BAK powstała w 1986 roku jako wytwórca kaset VHS i szybko stała się jednym z największych producentów na rynku, obsługującym dużych, liczących się w branży dystrybutorów. Pierwsze linie do tłoczenia płyt CD i DVD zostały wprowadzone do produkcji w 2006 roku. Kilka miesięcy później firma podjęła decyzję o rozpoczęciu badań nad nowatorskim nośnikiem danych oraz wprowadzeniem go na rynek pod nazwą DVHD (Disc Versatile High Density, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „wszechstronny dysk o dużej gęstości zapisu”). Format DVHD to produkt, którego zadaniem jest przechowywanie informacji w postaci cyfrowej o dużej pojemności, zarówno materiałów wideo jak i audio (technologia PCM).

Czytaj więcej: BAK Tłocznia Dysków Optycznych

 
 
 
 
Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!