18.06.2021

KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI – MUSIC SUPERVISOR. NABÓR DO 25 CZERWCA

Zapraszamy na Masterclass online prowadzony przez specjalistów Netflixa (Charley McIntosh, Becky Bentham, Karen Craig) poświęcony kompetencjom Music Supervisora, który odbędzie się w dwóch blokach:

  • dla zaawansowanych profesjonalistów, którzy wykonywali już pracę Konsultanta Muzycznego/Music Supervisora lub posiadają większość kompetencji związanych z tym zawodem;
  • dla początkujących osób zawodowo związanych z muzyką lub realizacją dźwięku w filmie (np. kompozytorów, realizatorów, montażystów dźwięku, studentów Akademii Muzycznej itd.) szukających nowych wyzwań w branży filmowej, zainteresowanych pracą Music Supervisora.

PROGRAM dla zaawansowanych:

Spotkanie online pod tytułem „Music Masterclass From Script to Screen” składające się z  prezentacji dotyczącej zakresu kompetencji i obowiązków Music Supervisorów pracujących przy produkcjach realizowanych przez Netfix oraz z czasu przewidzianego na dyskusję (Q &A min. 30 minut) uczestników z prowadzącymi dotyczącą m. in. specyfiki polskiego rynku, oczekiwań Netflixa i doświadczeń z dotychczasowej współpracy z Konsultantami Muzycznymi w Polsce itd.

PROGRAM dla początkujących:

Spotkanie online pod tytułem So you want to be a Music Supervisor?” składające się z prezentacji dla osób początkujących, dotyczącej specyfiki pracy i zakresu obowiązków Music Supervisorów oraz tego co należy zrobić aby zacząć pracę na tym stanowisku, a także z czasu przewidzianego na dyskusję (Q &A min. 30 minut) uczestników z prowadzącymi, w trakcie której będzie można zadać profesjonalistom pytania a także porozmawiać o współpracy Netflixa z Music Supervisorami.

Spotkania będą prowadzone  w języku angielskim, warunkiem udziału jest znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.

TERMIN  30.06.

  • dla zaawansowanych godz.  10:00 – 12:00
  • dla początkujących godz. 12:30 – 14:00

ZAPISY trwają do 25.06  Formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Prosimy o wybranie właściwej opcji (dla zaawansowanych/dla początkujących) przy wypełnianiu formularza.

Udział w szkoleniu kosztuje 100 zł netto plus VAT (123 zł brutto).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, wypełnienie formularza nie gwarantuje uczestnictwa w szkoleniu. Potwierdzeniem udziału jest informacja zwrotna od organizatora o zakwalifikowaniu się na szkolenie, z którym otrzymasz dane do opłaty.

KONTAKT DO ORGANIZATORA

monika.luszpak-skiba@filmstudioceta.pl

biuro@kipa.pl

Kurs organizowany jest w ramach cyklu „Kompetencje przyszłości”, który ma za zadanie wyposażyć uczestników w nowe kompetencje związane z poszczególnymi zawodami filmowymi. Cykl składa się z 6 szkoleń, jest organizowany przez Krajową Izbę Producentów Audiowizualnych we współpracy z Netflix.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!