30.03.2020

Pomysł na film – czy i jak można go chronić? – webinarium 31.03.2020

Szanowni Państwo,

zapraszamy na kolejne, drugie webinarium z cyklu „Dewelopment produkcji audiowizualnych”, które odbędzie się we wtorek 31 marca o 12.00, a jego tematem będzie „Pomysł na film – czy i jak można go chronić?”. Wykład poprowadzi mecenas Krzysztof Czyżewski z kancelarii adwokackiej Czyżewscy, będącej współorganizatorem cyklu.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres webinar@kclegal.eu mailem zatytułowanym „Webinarium 31.03 pomysł na film” do 30 marca do godziny 15.00. Osoby zakwalifikowane otrzymają mailowo potwierdzenie i dane niezbędne do uczestnictwa. Spotkanie przewidziane jest dla producentów, a pierwszeństwo udziału w wykładzie mają członkowie KIPA. Zgłaszających prosimy o podanie danych: imię i nazwisko, firma, stanowisko, informacja czy jest członkiem KIPA

Cykl został zaplanowany by wspomóc naszych członków w trudnym dla nas wszystkich okresie. Wykorzystajmy czas na naukę, porządkowanie wiedzy i optymalizację działań w dewelopmencie. Kolejne odcinki, które będą odbywać się we wtorki i piątki, chcemy poświęcić m.in.: umowie opcji, współpracy ze scenarzystą, umowie z bohaterem filmu dokumentalnego, umowie na lokację i RODO.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!