14.04.2020

RODO – Webinarium 17.04.2020

Szanowni Państwo,

Poświątecznie ruszamy z naborem na kolejne webinarium z cyklu „Dewelopment produkcji audiowizualnych” przygotowane we współpracy z kancelarią adwokacką Czyżewscy.

Wykład, który odbędzie się w piątek, 17 kwietnia o 12.00, będzie poświęcony zagadnieniom związanym z RODO. Wykład poprowadzi mecenas Maciej Jamiołkowski.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres webinar@kclegal.eu mailem zatytułowanym „Webinarium 17.04 RODO” do 16 kwietnia do godziny 12.00. Osoby zakwalifikowane otrzymają mailowo potwierdzenie i dane niezbędne do uczestnictwa. Spotkanie przewidziane jest dla producentów, a pierwszeństwo udziału w wykładzie mają członkowie KIPA. Zgłaszających prosimy o podanie danych: imię i nazwisko, firma, stanowisko, informacja czy jest członkiem KIPA.

Cykl został zaplanowany by wspomóc członków KIPA w trudnym dla nas wszystkich okresie. Wykorzystajmy czas na naukę, porządkowanie wiedzy i optymalizację działań w dewelopmencie. Kolejne odcinki, które będą odbywać się we wtorki i piątki, chcemy poświęcić m.in.: umowie z bohaterem filmu dokumentalnego i umowie na lokację.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!