16.04.2020

Ubezpieczenia produkcji audiowizualnych – webinarium 20.04.2020

Szanowni Państwo,

Ogłaszamy nabór na webinarium „Ubezpieczenia produkcji audiowizualnych” przygotowane we współpracy z firmą MAKonLine Ubezpieczenia

Wykład, który odbędzie się w poniedziałek, 20 kwietnia o 12.00, poprowadzą Agnieszka Rossa oraz Aneta Graff-Dąbrowska z firmy MAKonLine Ubezpieczenia, specjalizujące się w ochronie ubezpieczeniowej branży entertainment, w tym ubezpieczeniach filmów i współpracujące z międzynarodową siecią ubezpieczeniową Circles Group.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres biuro@kipa.pl mailem zatytułowanym „Webinarium 20.04 Ubezpieczenia” do 17 kwietnia do godziny 15.00. Osoby zakwalifikowane otrzymają mailowo potwierdzenie i dane niezbędne do uczestnictwa. Spotkanie przewidziane jest dla producentów, a pierwszeństwo udziału w wykładzie mają członkowie KIPA. Zgłaszających prosimy o podanie danych: imię i nazwisko, firma, stanowisko oraz informacja czy jest członkiem KIPA.

Webinarium zostało zaplanowane by wspomóc członków KIPA w trudnym dla nas wszystkich okresie. Wykorzystajmy czas na naukę, porządkowanie wiedzy i optymalizację działań.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!