20.11.2020

Webinarium „Konflikt – błogosławieństwo czy przekleństwo” / 26 listopada

Zapraszamy państwa do udziału w warsztatach online„Konflikt – błogosławieństwo czy przekleństwo, czyli o tym jak efektywnie wykorzystywać niezgodę do budowania kultury współpracy i zaangażowania”, które odbędą się 26 listopada w godz. 10.00-13.15

Warsztaty organizowane są przez KIPA w ramach spotkań „Kobiety w Filmie” we współpracy ze Stowarzyszeniem Kobiety Filmu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, przede wszystkich kobiety, ale również panów, na warsztaty z umiejętności miękkich.

Spotkanie poprowadzi Anna Radzikowska (BIO), MBA – Executive & Leadership Coach i Mentor z wieloletnim doświadczeniem w środowisku korporacyjnym i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy do 24 listopada przyjmowane są za pośrednictwem formularza – tutaj LINK

Potwierdzenie udziału będziemy wysyłać 25 listopada rano.

PROGRAM SPOTKANIA:

Przed sesją:
Uczestnicy wypełniają test na style rozwiązywania konfliktów wg Thomasa/ Kilmana.

Opis warsztatu:
Sytuacje konfliktowe są nieodłącznym elementem pracy każdej osoby zarządzającej zespołem. Umiejętność radzenia sobie w tych trudnych okolicznościach ma często wpływ na osiągane wyniki, atmosferę w zespole oraz satysfakcję z pracy zarówno po stronie zespołu jak i menedżera. Warto dlatego pokusić się o refleksję, jaka jest nasza postawa wobec konfliktu i co ona oznacza dla efektywności naszej praktyki menedżerskiej.

Dlatego zapraszamy na warsztat online, którego celem jest:

1. Poszerzenie perspektywy patrzenia na konflikt jako narzędzia do zwiększania efektywności zarządzania zespołem (diagnoza dysfunkcji zespołu)
2. Poznanie własnego stylu rozwiązywania konfliktów i jego wpływu na budowanie relacji oraz własnej pozycji lidera
3. Nabycie umiejętności diagnozowania konfliktu (fazy konfliktu/ rodzaje konfliktu)
4. Zastosowanie zasad skutecznej komunikacji (porozumienie bez przemocy, komunikat JA, konstruktywna niezgoda) w rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych.

Warsztat będzie miał formę interaktywnego wykładu z możliwością zastosowania wiedzy w ćwiczeniach w podziale na role na forum grupy.

Cykl spotkań „Kobiety w filmie” organizowany jest w ramach programu Akcelerator 3.0 finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!