04.04.2020

Współpraca ze scenarzystą – Webinarium 7.04.2020

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na kolejne webinarium z cyklu „Dewelopment produkcji audiowizualnych” przygotowane we współpracy z kancelarią adwokacką Czyżewscy!

Wykład, który odbędzie się we wtorek, 7 kwietnia o 12.00, będzie zatytułowany „Współpraca ze scenarzystą”. Wykład poprowadzi mecenas Krzysztof Czyżewski.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres webinar@kclegal.eu mailem zatytułowanym „Webinarium 07.04 współpraca ze scenarzystą” do 6 kwietnia do godziny 12.00. Osoby zakwalifikowane otrzymają mailowo potwierdzenie i dane niezbędne do uczestnictwa. Spotkanie przewidziane jest dla producentów, a pierwszeństwo udziału w wykładzie mają członkowie KIPA. Zgłaszających prosimy o podanie danych: imię i nazwisko, firma, stanowisko, informacja czy jest członkiem KIPA.

Cykl został zaplanowany by wspomóc członków KIPA w trudnym dla nas wszystkich okresie. Wykorzystajmy czas na naukę, porządkowanie wiedzy i optymalizację działań w dewelopmencie. Kolejne odcinki, które będą odbywać się we wtorki i piątki, chcemy poświęcić m.in.: umowie z bohaterem filmu dokumentalnego, umowie na lokację i RODO.

Cykl szkoleń jest jednym z elementów Programu Akcelerator 3.0 i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!