29.10.2020

Szkolenie online „ZACHĘTY W PRODUKCJI AV. JAK SPRAWNIE ROZLICZYĆ WNIOSEK” / 6 listopada

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu online „ZACHĘTY W PRODUKCJI AUDIOWIZUALNEJ. JAK SKUTECZNIE I SPRAWNIE ROZLICZYĆ WNIOSEK – WSKAZÓWKI OD PRZEDSTAWICIELI PISF”.

Spotkanie odbędzie się 6 listopada (piątek), za pośrednictwem platformy zoom, w godz. 10.00 – 13.15

Zaproszeni goście: Aneta Świechowska, Paulina Czech oraz Łukasz Wójcik – przedstawiciele Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej opowiedzą z własnej perspektywy o wnioskach na wsparcie w postaci zachęt oraz ich rozliczaniu. Spotkanie będzie składało się z 2 części:

  1. Ogólne zasady funkcjonowania systemu wsparcia finansowego produkcji audiowizualnej – zachęt audiowizualnych w Polsce
  2. Procedura Raportu w „zachętach”.Spotkanie ma charakter nieodpłatny, otwarty i jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych tematem.
    Liczba miejsc ograniczona.

ZGŁOSZENIA z imieniem, nazwiskiem, nazwą firmy przyjmowane są do 4 listopada na adres szkolenia@kipa.pl , w tytule maila proszę wpisać „zachęty – spotkanie z PISF”.

Cykl szkoleń jest jednym z elementów programu Sprawna Produkcja i jest dofinansowany ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Zgłaszając się na szkolenie jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocyjne KIPA oraz na otrzymywanie informacji o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez KIPA.

 

 

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!