15.09.2020

ZACHĘTY W PRODUKCJI AV – JAK SKUTECZNIE I SPRAWNIE ZŁOŻYĆ I ROZLICZYĆ WNIOSEK” 23.09

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu w formule mini-meet pn. „ZACHĘTY W PRODUKCJI AUDIOWIZUALNEJ – JAK SKUTECZNIE I SPRAWNIE ZŁOŻYĆ I ROZLICZYĆ WNIOSEK – WSKAZÓWKI OD PRZEDSTAWICIELI PISF”.

Spotkanie odbędzie się 23 września w Centrum Kreatywności Targowa, przy ul. Targowej 56 w Warszawie, w godz. 10.00 – 15.00.

Zaproszeni goście: Małgorzata Szczepkowska-Kalemba, Aneta Świechowska oraz Łukasz Wójcik – przedstawiciele Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej – opowiedzą z własnej perspektywy o wnioskach na wsparcie w postaci zachęt oraz ich rozliczaniu. Przygotowując spotkanie poprosiliśmy naszych gości o zilustrowanie trzech następujących tematów:

  1. Najczęstsze błędy producentów dotyczące wniosków na zachęty
  2. Podpowiedzi dla producentów – o czym należy pamiętać przygotowując wniosek i rozliczenie
  3. Najczęstsze uwagi audytorów i ich pytania dotyczące rynku filmowego i branży.

Decyduje kolejność zgłoszeń.
Liczba miejsc jest ograniczona do 30 uczestników i 1-2 osób z każdej firmy.

Spotkanie ma charakter nieodpłatny, otwarty i jest skierowane do wszystkich producentów – członków KIPA i nie tylko.

ZGŁOSZENIA z imieniem, nazwiskiem, nazwą firmy przyjmowane są do 18 września na adres biuro@kipa.pl, w tytule maila proszę wpisać „zachęty – spotkanie z PISF”.

Wydarzenie będzie odbywało się z zachowaniem wymogów reżimu sanitarnego.

Cykl szkoleń jest jednym z elementów programu Sprawna Produkcja i jest dofinansowany ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Zgłaszając się na szkolenie jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocyjne KIPA oraz na otrzymywanie informacji o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez KIPA.owa Izba Producentów

 

Zapraszamy serdecznie,

Zespół KIPA

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!