05.07.2018

17 LIPCA – BUDŻET BEZ GRANIC – wykład otwarty w ramach warsztatów Lodołamacz

Budżet bez granic – jak znaleźć środki na finansowanie filmu w Europie

O możliwościach zdobycia środków na rozwój, produkcję i postprodukcję filmu na festiwalach, targach filmowych, wydarzeniach branżowych i w ramach programów Unii Europejskiej opowiedzą Amra Bakšić Camo (producentka filmowa, szefowa CineLink) oraz Irena Strzałkowska (polska przedstawicielka w Eurimage).

17.07.2018 hotel Stare Kino, Łódź, sala konferencyjna 15:00

Przed wykładem odbędzie się krótka prezentacja Creative Europe Desk Polska, współorganizatora warsztatów Lodołamacz.

Wykład tylko w języku angielskim. Warsztat jest bezpłatny, należy zarejestrować się na stronie Creative Europe Desk Polska www.kreatywna-europa.eu/media/aktualnosci/

Lodołamacz to odbywające się po raz drugi zamknięte warsztaty filmowe, skierowane do reżyserów i producentów. Każda edycja ma inny temat przewodni, związany z praktycznymi działaniami na rynku filmowym. W tym roku wybrana grupa uczestników pozna tajniki Finansowania filmów. Pod okiem doświadczonych fachowców dowiedzą się oni, jak można pozyskiwać środki publiczne i prywatne na rozwój oraz produkcję filmów, jak wygląda finansowanie koprodukcji międzynarodowych, nauczą się oceniać potencjał rynkowy swoich projektów, poznają kluczowe działania na etapie developmentu, a także wezmą też udział w szkoleniu z asertywności.

Współorganizatorem wydarzenia jest Creative Europe Desk Polska. Warsztaty odbywają się w ramach Festiwalu Transatlantyk.

Partnerem warsztatów jest Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Łódź Film Commission. Patroni medialni: www.sfp.org.pl, FilmPro, Film&TV Kamera.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!