25.05.2020

Cykl „Dystrybucja filmów online i kinowa”. Webinarium nr 2 – Platforma MOJEeKINO / 28 MAJA

Już w najbliższy czwartek 28 maja o godz. 12.00 zapraszamy na drugie webinarium z cyklu „Dystrybucja filmów online i kinowa”. Tematem spotkania będzie prezentacja nowej polskiej platformy MOJEeKINO.

21 maja nastąpiła inauguracja platformy MOJEeKINO, w ramach której swoje repertuary będzie prezentować 47. kin arthouse’owych. Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych jest partnerem platformy.
Poza repertuarem kin studyjnych, organizator planuje prezentować również filmy pozyskane bezpośrednio od producentów, dopytamy się o zasady takiej współpracy, jakich filmów / gatunków organizator platformy poszukuje.peratorem wirtualnego kina jest Stowarzyszenie Kin Studyjnych.

Spotkanie poprowadzi dyrektor KIPA – Maciej Dydo, a naszym gościem będzie Marlena Gabryszewska, prezeska Stowarzyszenia Kin Studyjnych.

Udział dla członków KIPA (z uregulowanymi składkami) jest bezpłatny.
Koszt dla osób niezrzeszonych w KIPA to 55 zł brutto za jeden odcinek cyklu.
Wpłaty należy dokonać na nr konta: 561050 1025 1000 0090 3119 2132 w tytule przelewu wpisując: Dystrybucja online 2 / Imię i nazwisko uczestnika, nazwa firmy

ZGŁOSZENIA z imieniem, nazwiskiem, nazwą firmy oraz informacją czy jest się członkiem KIPA przyjmowane są do wtorku, 26 maja pod adresem  biuro@kipa.pl

 

Cykl szkoleń „Dystrybucja online i kinowa” jest jednym z elementów Programu Akcelerator 3.0 i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

 

 

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!