22.07.2020

CYKL DYSTRYBUCJA ONLINE I KINOWA. WEBINARIUM NR 8 „DYSTRYBUCJA KINOWA – NAJBLIŻSZA PERSPEKTYWA” / 27 LIPCA

W najbliższy poniedziałek, 27 lipca o godz. 15.00 zapraszamy na ósme i ostatnie już webinarium z cyklu Dystrybucja filmów online i kinowa: „Dystrybucja kinowa: najbliższa perspektywa”.

Spotkanie to ma na celu podsumowanie dynamicznych zmian na rynku dystrybucyjno-kinowym, uporządkowanie prawdziwych i nieprawdziwych informacji, usystematyzowanie stanu faktycznego na dzień 27 lipca oraz zmierzenie się ze zdarzeniami, sytuacjami, które czekają nas w najbliższych tygodniach.

Zaproszenie przedstawicieli kin do udziału w ostatnim odcinku jest intencjonalne i tworzy klamrę kompozycyjną. Rozpoczęliśmy cykl spotkaniem z przedstawicielami kin, przez 2 miesiące wiele się zmieniało, sytuacja jest cały czas bardzo dynamiczna, pojawią się nowe pytania i prognozy, a my postaramy się dowiedzieć od naszych gości czego możemy się spodziewać w kwestii dystrybucji kinowej.

Naszymi gośćmi będą: Marlena Gabryszewska – prezeska Stowarzyszenia Kin Studyjnych, Tomasz Jagiełło – prezes zarządu sieci kin Helios oraz Mariusz Spisz – członek zarządu Multikino.

Spotkanie poprowadzi Alicja Grawon-Jaksik, prezes KIPA.

Udział dla członków KIPA (z uregulowanymi składkami) jest bezpłatny.

Koszt dla osób niezrzeszonych w KIPA to 55 zł brutto za jeden odcinek cyklu.

Wpłaty należy dokonać na nr konta: 561050 1025 1000 0090 3119 2132 w tytule przelewu wpisując: Webinarium 8 / Imię i nazwisko uczestnika, nazwa firmy, NIP

ZGŁOSZENIA z imieniem, nazwiskiem, nazwą firmy oraz informacją czy jest się członkiem KIPA przyjmowane są do piątku 24 lipca na adres biuro@kipa.pl

 

Cykl szkoleń jest jednym z elementów Programu Akcelerator 3.0 i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

 

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!