Jake Vision DGA Studio

Jake Vision DGA Studio
ul. Żupnicza 17
03-821 Warszwa
tel. +48 506 000 274
e-mail: jan.kepinski@jakie-vision.pl
adres: https://pl-pl.facebook.com/jvdgastudio/

DGA Studio to prężnie rozwijająca się marka, bazująca na profesjonalnym dorobku i stworzona przez producentkę filmową z 23-letnim stażem Dorotę Kośmicką-Gacke – wsparta doświadczeniem menadżerskim Arkadiusza Gołojucha.

Dorota Kośmiecka-Gackę swoją karierę rozpoczęła w HBO na stanowisku managera Polskiej Produkcji Filmowej HBO Poland. Potem związana była przez wiele lat z telewizją TVP i TVN. Jest również współproducentem ostatniego hitu, pierwszej wspólnej produkcji TVN i ATM „Druga Szansa”.

Dla TVP wyprodukowała również „Rodzinka.pl”, „Ja to mam szczęście”, w TVN „Niania”, „Hela w opałach” i „Camera Cafe”. Była jednym z producentów takich seriali jak „Londyńczycy”, „Tancerze”, „Czas honoru” czy „Kasia i Tomek”. Jest współproducentką filmów HBO „Szczęśliwego Nowego Jorku”, „Weiser”, „Operacja Samum”, „Na koniec świata” oraz dla TVP „Tatarak”.

Laureatka międzynarodowych i polskich nagród. Nominowana do Wiktora 2012. Wybrana osobowością roku przez miesięcznik „Elle”. Uznana przez miesięcznik „Pani” za jedną ze 100 Kobiet Roku 2013 roku.

Najnowszym projektem realizowanym przez TVN przy współudziale DGA Studio jest serial z Mają Ostaszewską, Maciejem Zakościelnym i Adamem Woronowiczem w rolach głównych, w reżyserii Xawerego Żuławskiego.

Profil na FB

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!