01.04.2020

Umowa opcji – webinarium 3.04.2020

Szanowni Państwo,

kolejne webinarium z cyklu „Dewelopment produkcji audiowizualnych” przygotowanego we współpracy z kancelarią adwokacką Czyżewscy już za nami i zbiera bardzo dobre recenzje! Dziękujemy!

Zapraszamy na kolejny wykład, który odbędzie się w piątek, 3 kwietnia o 12.00, a jego tematem będzie „Umowa opcji”. Wykład poprowadzi mecenas Krzysztof Czyżewski.
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres webinar@kclegal.eu mailem zatytułowanym „Webinarium 03.04 umowa opcji” do 2 kwietnia do godziny 15.00. Osoby zakwalifikowane otrzymają mailowo potwierdzenie i dane niezbędne do uczestnictwa. Spotkanie przewidziane jest dla producentów, a pierwszeństwo udziału w wykładzie mają członkowie KIPA. Zgłaszających prosimy o podanie danych: imię i nazwisko, firma, stanowisko, informacja czy jest członkiem KIPA

Cykl został zaplanowany by wspomóc naszych członków w trudnym dla nas wszystkich okresie. Wykorzystajmy czas na naukę, porządkowanie wiedzy i optymalizację działań w dewelopmencie. Kolejne odcinki, które będą odbywać się we wtorki i piątki, chcemy poświęcić m.in.: współpracy ze scenarzystą, umowie z bohaterem filmu dokumentalnego, umowie na lokację i RODO.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!