01.06.2020

CYKL „DYSTRYBUCJA ONLINE I FILMOWA”. WEBINARIUM NR 3: „DYSTRYBUCJA: NOWE OTWARCIE” / 4 CZERWCA

Już w najbliższy czwartek, 4 czerwca o godz. 12.00 zapraszamy na trzecie webinarium z cyklu Dystrybucja filmów online i kinowa: „Dystrybucja: nowe otwarcie”.

Tematem spotkania będą trendy jakie pojawiają się w Polsce i na świecie w dystrybucji filmowej oraz zmiany jakie nastąpiły w tradycyjnym modelu dystrybucji z związku z pandemią koronawirusa. Podczas webinarium porozmawiamy o „pocovidowej” rzeczywistości, o tym jak dystrybutorzy widzą nadchodzące miesiące dla branży filmowej, o zmianach jakie nastąpiły w schemacie dystrybucji, które już wcześniej dawały o sobie znać, a COVID-19 nadał im prędkości światła.
Naszymi gośćmi będą Urszula Piasecka – dyrektor ds. Obrotu Licencjami w Monolith Films oraz Michał Broniszewski – dyrektor dystrybucji kinowej w Galapagos Films.

Spotkanie poprowadzi Alicja Grawon-Jaksik, prezes KIPA.

Udział dla członków KIPA (z uregulowanymi składkami) jest bezpłatny.
Koszt dla osób niezrzeszonych w KIPA to 55 zł brutto za jeden odcinek cyklu.

Wpłaty należy dokonać na nr konta: 561050 1025 1000 0090 3119 2132 w tytule przelewu wpisując: Webinarium 3 / Imię i nazwisko uczestnika, nazwa firmy

ZGŁOSZENIA z imieniem, nazwiskiem, nazwą firmy oraz informacją czy jest się członkiem KIPA przyjmowane są do wtorku, 2 czerwca pod adresem biuro@kipa.pl

W kolejnych odcinkach cyklu odsłaniać będziemy następne wątki dotyczące zmian i spraw bieżących na rynku dystrybucyjnym.

Cykl szkoleń „Dystrybucja online i kinowa” jest jednym z elementów Programu Akcelerator 3.0 i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!