17.11.2020

Webinarium „How to put Poland on the international radar” o tworzeniu oferty lokacyjnej dla międzynarodowych produkcji / 3 grudnia

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium poświęconym tworzeniu oferty lokacyjnej dla międzynarodowych produkcji.
Spotkanie pod nazwą „How to put Poland on the international radar” odbędzie się on-line w dniu 3 grudnia 2020 w godz. 16.00-18.00.

Program obejmować będzie m.in. omówienie roli location managera przy wysokobudżetowych produkcjach i koprodukcjach międzynarodowych, w tym zakresu obowiązków i odpowiedzialności na tym stanowisku. Ponadto, uczestnicy spotkania poznają zasady, jakimi należy się kierować podczas przygotowania oferty obiektów zdjęciowych, aby zachęcić decydentów do realizacji zdjęć w Polsce.

Do udziału w webinarium zachęcamy szczególnie kierowników ds. lokacji, location scoutów, producentów wykonawczych, producentów liniowych oraz innych przedstawicieli branży, zainteresowanych zdobyciem wiedzy w omawianym temacie.

Spotkanie, w języku angielskim, prowadzić będą doświadczeni location managerowie z Europy, USA i Kanady zrzeszeni w Location Managers Guild International (LMGI)*.

Webinarium organizowane jest przez regionalne komisje filmowe: Kraków Film Commission, Łódź Film Commission, Mazovia Warsaw Film Commission, Podkarpackie Film Commission, Silesia Film Commission, Wrocław Film Commission i Krajową Izbę Producentów Audiowizualnych.

Zapisy na szkolenie przyjmowane będą w dniach 17 – 23 listopada za pośrednictwem formularza tutaj LINK.

W formularzu prosimy także o umieszczanie zagadnień do omówienia, które chcieliby Państwo przekazać prowadzącym.

 

*LMGI – organizacja, z siedzibą w Los Angeles, założona w 2003 roku, obecnie zrzeszająca ponad 800 location managerów i scoutów z całego świata.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!