05.11.2024
KIPA zaprasza zrzeszonych członków do udziału w warsztacie z Tomaszem Bagińskim pn. „Założenia skutecznej komunikacji i Porozumienia bez Przemocy (NVC). Łączenie wyrażania siebie i empatycznego słuchania w jednej rozmowie”.
Warsztat, oparty o wiedzę z zakresu Porozumienia bez Przemocy (NVC), ma na celu dostarczenie uczestnikom praktycznych narzędzi i technik, które pomogą im wdrażać w praktyce zawodowej oraz życiu prywatnym założenia skutecznej komunikacji.
Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w siedzibie KIPA 21 listopada w godz. 14:00 – 16:00.
Liczba miejsc jest ograniczona!
.
ZAPISY & KOSZT
W warsztacie mogą wziąć udział wyłącznie członkowie zrzeszeni w KIPA.
Udział w wydarzeniu wynosi 100 zł netto od osoby dla członka KIPA (123,00 zł brutto).
Zapisy przyjmowane są do 17 listopada do godz. 20:00 za pośrednictwem formularza TUTAJ LINK
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: marta.krymarys@kipa.pl
——–
Tomasz Bagiński – wieloletni praktyk zarządzania, trener, konsultant oraz mediator.
Autor modelu rozmów 1:1, który poprzez empatyczną komunikację oraz skuteczne, celowe i sprawdzone narzędzia wnosi nową jakość do biznesu. Pracuje w oparciu o unikatowe na rynku połączenie modelu Porozumienia Bez Przemocy (NVC), Teorii Ograniczeń (TOC) i metody Kręgów Naprawczych.
Z wykształcenia jest psychologiem, dlatego też może korzystać z zaawansowanych narzędzi i testów psychometrycznych. Posiada certyfikat konsultanta Extended Disc (advanced) – profesjonalnego narzędzia diagnozującego organizacje, zespoły oraz indywidualny potencjał pracowników. Specjalizuje się w kompetencjach liderskich i managerskich (zarządzanie zespołem, zmianą, konfliktem, zadaniami). Systemowo usprawnia procesy i działania komunikacyjne.
Prowadzi indywidualne konsultacje, doradztwo a także procesy rozwojowe dla managerów w oparciu o swój autorski model rozmów jeden na jeden. Jest praktykiem i pragmatykiem biznesu, zwolennikiem narzędziowego, maksymalnie prostego i użytecznego podejścia do wyzwań współczesnych firm i organizacji.
——–
Szkolenie jest realizowane w ramach programu Sprawna Produkcja 2024, współfinansowanego przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.