27.10.2021

Branżowy kurs języka angielskiego KIPA Film Language Lab

Zapraszamy do udziału w specjalistycznym kursie języka angielskiego KIPA Film Language Lab.

KIPA Film Language Lab to intensywny kurs językowy online, którego celem jest doskonalenie znajomości branżowego języka angielskiego i słownictwa związanego z produkcją filmową. Szkolenie podniesie kompetencje komunikacyjne profesjonalistów sektora audiowizualnego w związku z rosnącą liczbą koprodukcji i serwisów dla międzynarodowych partnerów. 

Kurs podzielony jest na bloki tematyczne:

  • development
  • produkcja filmowa
  • postprodukcja
  • dystrybucja
  • pr & marketing 
  • zagadnienia prawne.

Podczas każdego ze spotkań poruszana będzie terminologia związana z danym etapem pracy nad projektem filmowym, szkolenie obfitowało będzie także w zadania praktyczne. 

KADRA
Program KIPA Film Language Lab jest opracowany i będzie poprowadzony przez doświadczoną nauczycielkę języka angielskiego Anitę Simovic we współpracy z polskimi zawodowcami działającymi z zagranicznymi partnerami.

Anita Simovic
Po uzyskaniu tytułu licencjata w dziedzinie nauk humanistycznych w zakresie języka angielskiego i niemieckiego, Anita Simovic uczęszczała na studia magisterskie oraz prowadziła zajęcia na Uniwersytecie Waszyngtona w St. Louis w USA. Po powrocie do Szwecji, przez dwadzieścia lat pracowała w branży filmowej i telewizyjnej. Początkowo jako menedżer sprzedaży i marki na rynku skandynawskim przy filmach animowanych i serialach dla dzieci, by w 2006 r. zająć się działaniami sprzedażowymi i marketingowymi o zasięgu międzynarodowym. Do lutego 2020 roku kierowała działem sprzedaży i marketingu w SF Studios, wiodącej skandynawskiej wytwórni filmowej z siedzibą w Sztokholmie. Ukończyła półtoraroczny kurs pedagogiki na Uniwersytecie Sztokholmskim.

UCZESTNICY / GRUPA DOCELOWA
Szkolenie dedykowane jest producentom, kierownikom produkcji oraz przedstawicielom pozostałych zawodów pionu produkcyjnego, którzy chcą rozwinąć umiejętności posługiwania się branżowym językiem angielskim.
Do udziału zapraszamy osoby, które posługują się językiem angielskim przynajmniej na poziomie B1 (weryfikacja na podstawie testu dołączonego do formularza zgłoszeniowego).

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

  • Liczba uczestników: dwie grupy po 22 osoby
  • Czas trwania: 3 miesiące (12 spotkań x 2 godziny, w podziale na dwie grupy uczestników). Spotkania dla danej grupy odbywać się będą raz w tygodniu, online.
  • Organizacja zajęć: uczestnicy kursu zostaną podzieleni na dwie grupy: zajęcia we wtorek w godz. 18.00-20 lub w sobotę w godz. 10.00-12.00
  • Rozpoczęcie kursu: w zależności od grupy – 20 listopada (sobota) lub 23 listopada (wtorek)

KOSZT
Dla członków KIPA (z uregulowanymi składkami): 1000 zł + vat
Dla osób niezrzeszonych w KIPA: 1400 zł + vat
Uczestnicy otrzymają fakturę VAT. 

NABÓR ZGŁOSZEŃ
Zgłoszenia przyjmowane są do 4 listopada lub wyczerpania miejsc, za pośrednictwem formularza online LINK TUTAJ 

Decyduje kolejność zgłoszeń (obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy), przy spełnieniu warunku posługiwania się językiem angielskim przynajmniej na poziomie B1.

Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie testu języka angielskiego załączonego do formularza zgłoszeniowego.

PYTANIA
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres szkolenia@kipa.pl, wpisując w tytule maila: KIPA Film Language Lab.


KIPA Film Language Lab jest współfinansowany ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!