07.10.2022

Warsztaty z przygotowania planu zielonej produkcji – nabór do 13 października

Otwieramy nabór na warsztaty praktyczne w ramach Laboratorium Zielonej Produkcji Audiowizualnej, dzięki którym będzie można także uzyskać tytuł Ekokonsultanta przyznawany przez KIPA. Warsztaty praktyczne prowadzone będą przez doświadczone green managerki specjalizujące się zarówno w produkcjach reklamowych, fabularnych jak i serialowych: Dörte Schneider Garcia, Julię Tordai i Zsofię Szemeredy.

Limit miejsc jest ograniczony i wynosi 15 osób. Warsztaty będą prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Aby zakwalifikować się do warsztatów należy zgłosić się z własnym projektem, który podlegać będzie analizie eksperckiej pod kątem możliwych do wdrożenia ekologicznych rozwiązań. Celem warsztatów jest opracowanie wstępnego planu zielonej produkcji, który będzie zaprezentowany ekspertom przez uczestników w trakcie sesji pitchingowej. Uczestnicy będą mogli także konsultować się z ekspertkami mailowo. Czas trwania warsztatów to łącznie 8 h.

Program warsztatów obejmuje:

  1. Practical workshop online – pierwsze spotkanie dla wszystkich uczestników  prowadzone przez wszystkie trzy trenerki: Dörte Schneider Garcia, Julia Tordai, Zsofia Szemeredy, w dniu: 20 października godz. 10:00-11:30.
  2. Konsultacje mailowe projektów z trenerkami.
  3. Pitching session – uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy po 5 osób i każdy z nich weźmie udział w jednej z trzech sesji pitchingowych

25 października godz. 10:00-14:00 – projekty reklamowe i krótkie formy, prowadzenie Dörte Schneider Garcia
26 października godz. 10:00-14:00 – projekty fabularne lub serialowe, prowadzenie Julia Tordai
27 października godz. 10:00-14:00 – projekty fabularne lub serialowe, prowadzenie Zsofia Szemeredy

Aby wziąć udział w warsztacie należy wypełnić tabelę zmieszczoną TUTAJ i przesłać ją na adres maciej.dydo@kipa.pl w terminie do 13 października do godz. 12:00. 

Dane zawarte w zgłoszeniach traktowane będą jako poufne, wykorzystywane wyłącznie w ramach projektu Laboratorium Zielonej Produkcji Audiowizualnej i udostępnione jedynie osobom prowadzącym warsztaty i projekt.

Tyko w wyjątkowych przypadkach do udziału w warsztatach będą mogły zostać zakwalifikowane projekty prowadzone przez dwie osoby równolegle.

Osoby, które wezmą udział w 5 na 6 szkoleń w ramach Laboratorium Zielonej Produkcji Audiowizualnej oraz w warsztatach praktycznych będą mogły uzyskać certyfikat ekokunsultanta przyznawany przez KIPA.

KIPA