ATM Grupa

ATM Grupa Spółka Akcyjna
Bielany Wrocławskie
ul. Dwa Światy 1
55-040 Bielany Wrocławskie
tel. 71 776 47 00
http://www.atmgrupa.pl

ATM GRUPA S.A. to największe niezależne studio produkcyjne w Polsce, wielokrotnie nagradzane, specjalizujące się w produkcji fabularnej. To setki godzin seriali i programów oglądanych przez miliony widzów, emitowanych na najważniejszych ogólnopolskich antenach: TVN, Polsat, TVP, oraz na kanałach premium i platformach VOD: Netflix, HBO, Player, Viaplay, Canal+ czy History. Kilka naszych produkcji trafiło do międzynarodowej dystrybucji. 

Rozgłos przyniosły nam seriale „Świat według Kiepskich” i „Pierwsza miłość”. A uznanie i popularność: „Fala zbrodni”, „Ranczo”, „Ojciec Mateusz” i „Pitbull”. Szczególny prestiż na rynku zyskaliśmy dzięki serialowi „Wataha” (dla HBO Europe), który stał się światowym bestsellerem i w 2022 roku, jako jedyny polski serial, znalazł się w rankingu 50 najlepszych seriali międzynarodowych The Times i to na 15. miejscu! 

Wśród naszych sukcesów warto wymienić także, zrealizowane na podstawie powieści Harlana Cobena i wyprodukowane dla Netflix, seriale „W głębi lasu” i „Zachowaj spokój” oraz nagrodzone na kilku międzynarodowych festiwalach „Znaki”. 

W 2023 roku na Netflix będzie miała premierę nasza pierwsza własna produkcja dla tej platformy „Absolutni debiutanci” – sześcioodcinkowy serial dla młodzieży (coming of age), autorstwa Kamili Tarabury i Niny Lewandowskiej. 

W naszym portfolio znajdują się także programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i fabularne m.in.: „Pitbull”, „Dlaczego nie!”, „Ranczo Wilkowyje” czy „Jak zostać gwiazdą”. Na szczególną uwagę zasługuje nasza ostatnia produkcja własna, komedia romantyczna „Skołowani”, która miała premierę w kwietniu 2023 roku. 

Pracujemy z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi twórcami w branży, a nasze spółki zależne świadczą usługi w zakresie szeroko pojętego biznesu audiowizualnego w Polsce i na arenie międzynarodowej.

profil na FB

KIPA