ATM Virtual

ATM Virtual Sp. z o.o.
Wał Miedzeszyński 384
03-994 Warszawa
andrzej@atmvirtual.pl
691708277
https://atmvirtual.pl/%5B:%5D

ATM Virtual to profesjonalne studio wirtualnej produkcji założone w 2021 roku, oferujące szeroki zakres usług wirtualnej produkcji oraz budowy wirtualnych lokacji filmowych w oparciu o silnik gamingowy Unreal Engine.
ATM Virtual w swoim portfolio ma kilkadziesiąt produkcji reklamowych oraz usługi wirtualnej produkcji dla filmów i seriali fabularnych, między innymi „Różyczka 2”, ‘Odwilż 2”, „Emigranci”, „Trinity” „Furia”, „Lovezone”, „Object Permanence” i inne.
W 2022 roku ATM Virtual wykonał usługi wirtualnej produkcji do indyjskiego filmu fabularnego „Bawaal” reż. Nitesh Tidari. W zakresie usługi ATM Virtual stowrzył wirtualne lokacje plenerów i wnętrz obozu koncentracyjnego Aushchwitz Birkenau i zrealizował zdjęcia z wykorzystaniem wirtualnej produkcji do wielu scen z filmu.
W 2023 roku wśród wielu zleceń fabularnych ATM Virtual wykonał zdjęcia z wykorzystaniem wirtualnej produkcji do filmu „Zielona Granica” w reż. Agnieszki Holland.
W 2023 roku ATM Virtual wyprodukował dokument pt. „Murals” obrazujący tragedię wojny w Ukrainie. W filmie tłem dla tragicznych wydarzeń stały tu skany 3D znanego artysty Banksy’ego. Dokument powstał w formacie 3D, opartym na silniku Unreal Engine i wyświetlanym na ekranach LED. Premiera filmu miała miejsce na festiwalu Filmowym w Cannes w ramach Cannes Next.

profil na FB

link do showreel’a

KIPA