Film Produkcja

Film Produkcja Sp. z o.o.
Czerniakowska 73/79
00-718 Warszawa
+48 (22) 227 77 77
office@filmprodukcja.com
http://www.filmprodukcja.com

Film Produkcja jest jednym z najbardziej ugruntowanych i niezależnych domów produkcyjnych w Polsce oferujących pełną usługę lokalną i serwisową produkcji filmowej. Nasze początki sięgają roku 1985 i firmy matki ITI Film Studio. W 2007 powstała Film Produkcja jako niezależna od grupy firma. Oferujemy naszym Klientom najwyższą jakość, transparentność i terminowość. Realizujemy filmy reklamowe, teledyski, filmy digital o zasięgu lokalnym i globalnym oraz filmy fabularne, programy telewizyjne. Dzięki zaufaniu jakie wypracowaliśmy przez lata, mamy przyjemność pracować dla największych polskich firm (spółek Skarbu Państwa) oraz globalnych klientów.

Nasz szeroki zakres działań pozwolił nam wyodrębnić poszczególne działy:

  • FILM PRODUKCJA TVC zajmuje się profesjonalną produkcją reklamową. Doświadczony zespół producentów, których dokonania filmowe wielokrotnie były nagradzana na krajowych i międzynarodowych konkursach. Pracujemy zawsze z ogromną dbałością o jakość i terminowość. Przez ostatnie lata mieliśmy przyjemność pracować z najlepszymi polskimi i zagranicznymi reżyserami.
  • FILM PRODUKCJA – THE FILM PLACE osobny dział specjalizujący się wyłącznie w obsłudze rynków zagranicznych, działań serwisowych. To wyodrębniona z grupy komórka wyspecjalizowana w usługach produkcyjnych na najwyższym poziomie dla klientów i domów produkcyjnych z całego świata bazując na ogromnym dotychczasowym doświadczeniu.
  • FILM PRODUKCJA DIGITAL & CONTENT jest nowym departamentem Film Produkcji, powstałym z ogromnej rynkowej potrzeby produkcji digitalowych. Nasz zespół specjalizuje się w produkcjach niestandardowych, kreatywnie zarządzając często ograniczonymi budżetami.  Jesteśmy gotowi sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom.
  • FILM PRODUKCJA TV odpowiada za produkcje rożnych formatów telewizyjnych. Jesteśmy zdolni wyprodukować teleturniej, program kulinarny czy serial TV. Współpracujemy ze scenarzystami i reżyserami TV. Sami staramy się tworzymy nowe formaty i naszymi pomysłami inspirować stacje telewizyjne.
  • FILM PRODUKCJA FEATURES to dział odpowiedzialny produkcje fabularne. Poszukujemy różnego rodzaju interesujących historii, które można poddać adoptacji filmowej w krótkiej bądź długi formie. Lubimy tematy ważne, budzące dyskusje i zapadające w pamęć. Realizujemy filmy lokalnie, regionalnie oraz występujemy jako kooproducent produkcji międzynarodowych. Nasz film „Obywatel Jones” / „Mr.Jones” w reżyserii Agnieszki Holland otrzymał m.in. Złote Lwy w Gdyni, ale i wiele innych.

profil na FB

KIPA