MOMAKIN

MOMAKIN Sp. z.o.o.
Prezydenta Gabriela Narutowicza 34 lok.303
90-135 Łódź
+48 516 086 363
momakin@momakin.pl
http://momakin.pl/

Momakin to biznesowy partner dla animacji,  profesjonalnie wspierający projekty animacyjne na każdym ich etapie: od planowania i finansowania przez produkcję po dystrybucję. Dysponuje obszernym portfolio talentów z całego świata, doświadczeniem w najlepszych realizacjach animowanych w Polsce i na świecie, a także siecią kontaktów zapewniającą skuteczną dystrybucję i promocję.

Momakin łączy świat artystów i specjalistów działających w obszarze animacji z profesjonalnym rynkiem produkcji. Firma wyszukuje twórców, doradza, skutecznie promuje. Oprócz działalności agencyjnej  i wsparcia produkcyjnego specjalizuje się także w dystrybucji filmów i seriali animowanych z całego świata. W swoim katalogu dla kin, telewizji i serwisów VOD ma najważniejsze tytuły ostatnich lat, m.in. „Przytul mnie”, „Pamiętnik Florki”, „Żubr Pompik” i „Bajki i baśnie polskie”.

Ponadto firma organizuje warsztaty profesjonalizacyjne i jest organizatorem ANIMARKT STOP MOTION FORUM. To pierwsze w Polsce i najważniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowe wydarzenie branżowe poświęcone wyłącznie animacji stop motion i lalkowej. Stanowi szczególne miejsce spotkań całego środowiska: wybitnych artystów, rzemieślników, producentów, dystrybutorów, nadawców TV czy inwestorów. Zróżnicowany program forum w unikalny sposób łączy elementy warsztatowe i profesjonalizacyjne z networkingiem i spotkaniami business to business, a pitching krótkometrażowych filmów lalkowych stanowi wyjątkową szansę dla twórców.

Profil na FB Momakin

Profil na FB Animarkt

 

KIPA