Studio Filmowe M5

Studio Filmowe M5 Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Chełmska 21
00-724 Warszawa
tel: 603 496 497
biuro@m5film.pl
https://m5film.pl/%5B:%5D

Działamy na rynku od 2007. Wyprodukowaliśmy już ponad 500 reklam do telewizji. Wiemy, jak poprowadzić produkcję od A do Z. Kreatywnie. Profesjonalnie. Z efektem wow.

Osiągnięcia:

  • promocja filmów fabularnych dla Wytwórni DISNEY poprzez produkcję teledysków do do takich filmów jak “Camp Rock”, “Kubuś Puchatek, czy “Zakręcona”,
    realizacja promocji na Polskę, Bułgarię, Ukrainę, Grecję.
  • produkcja 30 filmów dokumentalnych do TVP2, seria “Kobieta przedsiębiorcza w biznesie” w reż. Marysi Zbąskiej ( 15 odcinków ) i reż. Filipa Marczewskiego ( 15 odcinków )
  • produkcja ponad 500 reklam do TV od 2007 roku, stała współpraca z takimi firmami jak: ORANGE, POLPHARMA, ATLAS, MEDIA SATURN HOLDING. W tym realizacja spotów dla marki ALCONE, produkt Systane Ultra na rynek USA. Współpraca reklamowa z najlepszymi reżyserami w Polsce w tym Wojtkiem Smarzowskim dla firmy AEGON.
  • główna nagroda na festiwalu filmów społecznych w Lizbonie ( w 2008 roku w ramach Europejskiego Roku Równych Szans Dla Wszystkich ), kampania reklamowa przeciwko mowie nienawiści, spot w reż. Tadeusza Śliwy “Piaskownica”

Profil na FB

Showreel/Trailer

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!