Unlimited Film Operations (UFO)

Unlimited Film Operations Sp. z o.o.
Jana Miklaszewskiego 16 / 9
02-776 Warszawa
tel. kom. +48 505 733 237
e-mail: msiniarska@gmail.com
strona: unlimitedfilm.pl

Unlimited Film Operations to firma produkcyjna założona w 2009 roku. Specjalizuje się w produkcji filmów dokumentalnych o sporcie i sportowcach. Kompleksowo realizujemy projekty na wszystkich etapach produkcji – od developmentu po postprodukcję. Firma przygotowuje również cykliczne programy telewizyjne i reportaże z wydarzeń kulturalnych. UFO współpracuje ze specjalistami przy tworzeniu spójnej i przemyślanej strategii promocyjnej, festiwalowej i dystrybucyjnej. Jej trzon stanowi doświadczony duet producencki Łukasz Borzęcki i Maria Siniarska.

Producenci Unlimited Film Operations za film„Mundial. Gra o wszystko”, otrzymali Nagrodę Millenium: Specjalne Wyróżnienie Jury na Planete+ Doc Film Festival w Warszawie, nagrodę Hollywood Eagle na Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles, nagrodę Golden Whistle na festiwalu Kicking+Screening w Nowym Jorku oraz Perłę renesansu na Festiwalu Filmów Historycznych w Zamościu. Wyprodukowany w 2014 roku film pt. „1989”, zgromadził w trakcie swojej premiery w TVP 960 tysięcy
widzów przy 20% udziale w rynku. „Drużyna”, pełnometrażowy dokument w sierpniu 2014 trafił do kin i zgromadził 33 tysiące kinowych widzów.

Profil na FB

Showreel/Trailer

KIPA