21.11.2018

Rozpoczął się nabór wniosków do Łódzkiego Funduszu Filmowego na rok 2019

EC1 Łódź – Miasto Kultury ogłasza nabór wniosków do Łódzkiego Funduszu Filmowego na rok 2019. Czwarta edycja konkursu realizowana na zasadach koproducenckich przebiegać będzie według nowych zasad – zmienia się zarówno regulamin konkursu, wzory dokumentów aplikacyjnych, jak i przebieg procedury oceny konkursowej. Wnioski składane będą w jednym egzemplarzu drukowanym i jednym elektronicznym, który należy dołączyć na nośniku pamięci. Wnioskodawcy proszeni są o dokładne zapoznanie się z nowym regulaminem i formularzem aplikacyjnym.
Najstarszy regionalny fundusz filmowy w Polsce podczas jedenastu lat dotychczasowej działalności wsparł 80 filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych, m. in. „Idę” i „Zimną Wojnę” w reż. Pawła Pawlikowskiego, „W ciemności” w reż. Agnieszki Holland i „Powidoki” w reż. Andrzeja Wajdy.
Jak dotychczas, zgłaszane mogą być wnioski dotyczące produkcji filmów fabularnych pełnometrażowych, dokumentalnych i animowanych, które powiązane są z Łodzią lub regionem łódzkim poprzez miejsce realizacji zdjęć lub miejsce postprodukcji. Nabór wniosków trwa do 20 grudnia 2018 r. do godziny 16.00, wnioski należy składać w sekretariacie EC1 Łódź – Miasto Kultury, ul. Targowa 1/3.
Wszystkich Producentów zamierzających wejść w koprodukcję z EC1 Łódź – Miasto Kultury zapraszamy do pobrania kompletu dokumentów, które znajdują się na stronie: www.lodzfilmcommission.pl w zakładce Łódzki Fundusz Filmowy / Nabór 2019.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!