14.09.2018

Ruszyła rejestracja uczestników na targi FOCUS w Londynie. KIPA międzynarodowym partnerem wydarzenia

Ruszyła rejestracja uczestników na targi FOCUS w Londynie. KIPA międzynarodowym partnerem wydarzenia

Z przyjemnością informujemy, że Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych dołączyła do grona międzynarodowych partnerów targów FOCUS, The Meeting Place for International Production. Czwarta edycja odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2018 w the Business Design Centre w Londynie – udział w inicjatywie jest bezpłatny dla przedstawicieli branży audiowizualnej.

Targi FOCUS skierowane są do profesjonalistów z branży filmowej, telewizyjnej, reklamowej i interaktywnej. To jedyne wydarzenie w Wielkiej Brytanii gromadzące przedstawicieli komisji filmowych, producentów i dostawców usług z ponad 60 krajów. Podczas dwóch dni spotkań, prezentacji i paneli dyskusyjnych organizatorzy przewidzieli wiele okazji do networkingu i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Podjęte zostaną również kwestie dotyczące zachęt finansowych dla produkcji filmowych, lokacji i usług dostosowane do każdego rodzaju budżetu i etapu produkcji – od developmentu do post-produkcji.

Indywidualne spotkania z wystawcami można rezerwować z wyprzedzeniem przez internetowy formularz. Program wydarzenia, przygotowany we współpracy m.in. z Brtish Film Institute, British Film Commission, Pact, Directors UK, Advertising Producers Association, The Production Guild, Creative Skillset, UK Screen Alliance, Creative Europe Media Desk UK i Women in Film and TV, uwzględni obecne wyzwania i możliwości sektora audiowizualnego.

Aleksandra Kapłon z Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych: „Cieszymy się na naszą współpracę z FOCUS. Szczególnie, że komisje filmowe zrzeszone w KIPA od początku reprezentują polską kinematografię podczas targów. Londyn to idealne miejsce do nawiązania międzynarodowej współpracy. Mamy nadzieję, że w tym roku przedstawiciele polskiej branży audiowizualnej licznie wezmą udział w wydarzeniu”.

“Jesteśmy zaszczyceni, że KIPA dołączyła do grona naszych międzynarodowych partnerów. Trzecia edycja targów FOCUS 2017 zakończyła się rekordową liczbą uczestników. Mamy nadzieję, że czwarta edycja w grudniu 2018 jeszcze lepiej odpowie na zapotrzebowanie sektora kreatywnego, jednocześnie zapewniając przyjazną atmosferę docenianą przez uczestników i wystawców”, podkreśla Jean-Frederic Garcia, Dyrektor Zarządzający FOCUS.

Osoba kontaktowa
Kate Hughes, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji
Email: kate@tlgfocus.com, tel: +44 (0) 7788 432852
www.tlgfocus.com

O targach FOCUS
FOCUS organizowany jest przez zespół The Location Guide w the Business Design Centre w Londynie. Inicjatywa, organizowana w tym roku już po raz czwarty, zapewnia profesjonalistom z branży audiowizualnej dostęp do kwestii związanych z zachętami finansowymi, lokacji i usług dostosowanymi do każdego rodzaju budżetu i etapu produkcji. Biorąc pod uwagę rosnącą zbieżność wszystkich dyscyplin audiowizualnych, FOCUS oferuje uczestnikom cenne kontakty, program paneli dyskusyjnych oraz dostęp do networkingu i spotkań.

KIPA