03.12.2018

Śniadanie biznesowe – Zastosowanie VR w biznesie – 12 grudnia

Zapraszamy na śniadanie biznesowe w ramach programu Akcelerator 3.0, które odbędzie sie 12 grudnia o godzinie 10:00 w siedzibie KIPA przy ul. Chełmskiej 21/28c. Tematem spotkania będzie wykorzystanie VR w biznesie a poprowadzi je Bartłomiej Rozbicki

VR/AR to nie zabawki, tylko technologie przyszłości mające bezpośrednie przełożenie na biznes klienta.
Na wykładzie dowiecie się w jakim kierunku się one rozwijają. W jakich obszarach rynku można spodziewać się akceleracji użycia tych technologii oraz jaki sposób myślimy o projektach VR/AR w Ars Thanea. Wszystko w oparciu o projekty wykonane dla klientów z trzech różnych segmentów rynku.

Spotkanie jest bezpłatne. Zgłoszenia należy wysyłać do poniedziałku 11.12.2018 na adres biuro@kipa.pl w temacie wpisując „Śniadanie biznesowe”.

 


Bartłomiej Rozbicki
Head of VR/AR w Ars Thanea

Współzałożyciel kreatywnego studia produkcyjnego Ars Thanea (www.arsthanea.com) z siedzibą w Warszawie. Pracuje w branży kreatywnej od 1998 r. Pierwsze kroki zawodowe stawiał w obszarze projektowania graficznego. W swojej karierze pracował jako dyrektor artystyczny a później kreatywny w największych polskich agencjach marketingowych w Polsce. Przez 8 lat Bartłomiej był również CEO ATGames, studia produkującego gry mobilne. W swojej pracy łączy więc doświadczenie zarówno z branży reklamowej jak i produkcji gier. Aktualnie pracuje jako Head of VR/AR w Ars Thanea. Prócz zaangażowania w rozwój firmy Bartek jest znanym wykładowcą i panelistą na licznych konferencjach na całym świecie. Prowadził wykłady w Warszawskiej Szkole Produkcji Gier gdzie uczył o modelach biznesowych gier F2P, był również panelistą m.in. na China Joy (Pekin), Quo Vadis (Berlin), Visuelt (Oslo), DDD (Genewa) and WebExpo (Praga) i wielu konferencjach branżowych w Polsce. Jest laureatem ponad 30 nagród i wyróżnień w branży reklamowej i produkcji gier. Poza swoimi zainteresowaniami zawodowymi Bartek interesuje się ludzką naturą i behawioryzmem, jest fanem technologii i ich wpływu na ludzką interakcję, gier wideo oraz muzyki.

 

Śniadanie biznesowe jest częścią programu Akcelerator 3.0. Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

KIPA