24.01.2016

Lunch Prawny 2016

Wśród wielu wydarzeń odbywających się w ramach cyklu szkoleń i warsztatów „KIPA Sprawna Produkcja”, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych zaprasza do przesyłania zgłoszeń na Lunch Prawny. Nabór ma charakter ciągły i jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych otrzymaniem profesjonalnej porady prawnej.

Lunch Prawny to indywidualne konsultacje z prawnikiem prowadzone w formie krótkich 25-minutowych spotkań (speed dating) pozwalających na wyjaśnienie problemów i konkretnych wątpliwości związanych z bieżącą działalnością producentów. Konsultacje prowadzi mec. Krzysztof Czyżewski z Kancelarii Adwokackiej Czyżewscy.

Uwaga: prowadzimy nabór na Lunch Prawny 2016 w trybie ciągłym. Zgłoszenia można przesyłać do grudnia br. Konsultacje odbywać się będą regularnie raz w miesiącu. O terminie spotkania uczestnicy zostaną poinformowani przez KIPA indywidualnie. Zespół KIPA oferuje pomoc w ustaleniu dogodnego terminu konsultacji z mec. Krzysztofem Czyżewskim. Dla chętnych spoza Warszawy zorganizujemy Lunch Prawny w formie telekonferencji.

Zgłoszenia:

Uzupełnij formularz zgłoszeniowy i odeślij go na maila biuro@kipa.pl w temacie maila wpisując „Lunch prawny”.

Do pobrania:

Lunch Prawny 2016 – formularz zgłoszeniowy

Dzięki dofinansowaniu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej Lunch Prawny jest otwarty dla wszystkich reprezentantów rynku audiowizualnego. Natomiast dodatkowo przypominamy, że będąc członkiem KIPA, uczestnicy korzystają w ramach członkostwa w naszej organizacji z 50% zniżki na szkolenia oraz indywidualne konsultacje z kancelarią rekomendowaną przez KIPA.

***

Lunch Prawny powstaje we współpracy z Kancelarią Adwokacką Czyżewscy

Czyżewscy - kancelaria adwokacka

Mec. Krzysztof Czyżewski z Kancelarii Adwokackiej Czyżewscy. Wspólnik, adwokat, od kilkunastu lat zajmujący się prawem własności intelektualnej. Świadczy usługi przede wszystkim dla podmiotów działających w obszarze: filmu, mediów, prasy, książki, reklamy, rozrywki, IT, a także zwalczania nieuczciwej konkurencji i ochrony dóbr osobistych. Drugi główny obszar praktyki Krzysztofa Czyżewskiego to prowadzenie sporów sądowych, w postępowaniach cywilnych, gospodarczych i karnych. Pełni funkcję arbitra Sądu Arbitrażowego Rynku Audiowizualnego przy Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych. Były arbiter Komisji Prawa Autorskiego. Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Polskiego Radia S.A.

Cykl „KIPA Sprawna Produkcja” jest dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 

sprawdź pozostałe szkolenia

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!