19.07.2018

Warsaw Kids Film Forum: rejestracja dla obserwatorów trwa!

Przypominamy o otwartej rejestracji na 2. edycję Warsaw Kids Film Forum 2018 dla Obserwatorów.
Rejestracja daje możliwość wzięcia udziału w:
– Inspiration Day; case studies koprodukcji dziecięcych, strategii marketingowych, które odniosły miedzynarodowy sukces.
– Sesje Pitchingowe projektów zarówno z Polski jak i całego świata
– Giełda Scenariuszy, podczas której scenarzyści i reżyserzy zaprezentują swoje projekty. Dobra okazja do wyłowienia talentów oraz ciekawych projektów zarówno dla producentów jak i przedstawicieli branży telewizyjnej i dystrybutorów.
– Stoliki Konsultantów, to spotkania podczas, których będzie można porozmawiać o swoim pomyśle lub scenariuszu we wczesnej fazie developmentu z doświadczonymi konsultantami scenariuszowymi. Zapisy startują już 20 sierpnia.
– Producer meets Producer – platforma wymiany doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych przez producentów, mająca na celu wzmocnienie relacji koprodukcyjnych zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Zapisy trwają do 16 września jednakże o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy na: warsawkidsff.pl
Warsaw Kids Film Forum to międzynarodowe forum pitchingowe filmów i seriali telewizyjnych dla młodego widza. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym europejska branża może wymienić się doświadczeniem, pomysłami i wspólnie rozwijać nowe filmy i seriale dla dziecięcej widowni. Chcemy stworzyć przestrzeń, która w praktyczny sposób pomoże łączyć ze sobą projekty z potencjalnymi koproducentami, dystrybutorami, agentami sprzedaży, przedstawicielami telewizji oraz reprezentantami instytutów filmowych i funduszy regionalnych.

KONTAKT
Katarzyna Janiak
Koordynatorka Projektów Industry
katarzyna.janiak@nowehoryzonty.pl | T: +48 501 471 097

MEDIA
Zosia Horszczaruk
Koordynator ds. Promocji
zosia.horszczaruk@warsawkidsff.pl | T: +48 606 457 594

KIPA