11.03.2019

Zapraszamy na spotkania „Kobiety w filmie” 2019

Już dziś zapraszamy na spotkania z cyklu „Kobiety w filmie” programu realizowanego w ramach Akceleratora 3.0. Partnerem wydarzenia jest Mazovia Warsaw Film Commission

W tym roku będą to aż cztery spotkania. Zarezerwujcie w swoich kalendarzach terminy. Zajęcia mają charakter grupowy. Praca grupy wspierana jest przez praktyka z branży i coacha Dorotę Piekarczyk oraz drugiego prowadzącego ustalanego indywidualnie w zależności od tematyki spotkania. Uczestniczki warsztatów wymieniają się doświadczeniami, rozmawiają o napotykanych w zawodzie filmowca wyzwaniach, wspólnie wypracowują pomysły i propozycje działań wspierających.

Dlaczego taka formuła?
Obecnie przychodzi nam się mierzyć w sferze zawodowej i pozazawodowej, nie tyle z brakiem informacji, ale z jej natłokiem i chaosem jaki z tego natłoku wynika. Wiedza jest powszechnie dostępna, ale często brakuje nam wymiany życiowego doświadczenia, poczucia wspólnoty i wsparcia, a właśnie tego potrzebujemy by wzmacniać naszą autonomię i wypracowywać własne sposoby radzenia sobie z wyzwaniami. Profesor Reg Revans, autor koncepcji zespołowego uczenia się, rekomenduje: „Dziel się swoimi trudnościami, nie mądrością”.

Korzyści:

  • Taka formuła pracy zwiększa zaufanie we własne siły.
  • Uczy podejścia analitycznego do przeżywanych trudności i rozwija umiejętność wykorzystywania różnorodnych perspektyw.
  • Zwiększa innowacyjność wprowadzanych rozwiązań.
  • Usprawnia tempo rozwiązywania problemów i wdrażania nowych rozwiązań.
  • Wzmacnia optymizm i otwartość w relacjach.
  • Uczestnicy uczą się, jak wprowadzić tę metodę rozwoju, do dalszej pracy własnej.

Terminy:

17 kwietnia (środa)

17 czerwca (poniedziałek)

4 września (środa)

6 listopada (środa)

Czas trwania: 4 godziny

Informacje szczegółowe: pod numerem telefonu (22) 840-59-01 lub drogą mailową biuro@kipa.pl

O szczegółach oraz rezerwacji miejsc na konkretne spotkanie będziemy informować na ok. dwa tygodnie wcześniej. Śledźcie naszą stronę kipa.pl oraz FB. Decyduje kolejność zgłoszeń. Do zobaczenia!

 

Spotkania poprowadzi Dorota Piekarczyk

Dorota jest absolwentką Psychologii Pracy i Psychologii Zdrowia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a także studiów podyplomowych na kierunku Psychologia Społeczna w Zarządzaniu Rozwojem Organizacji na SWPS w Warszawie. Od 2004 roku jest certyfikowanym coachem – International Coaching Certification.

Od 2002 roku prowadzi prywatną działalność doradczą (www.dorotapiekarczyk.pl) w obszarze szeroko rozumianego rozwoju zawodowego i osobistego, a także projektowania zmian stymulujących rozwój organizacji.
W swoim dorobku ma bogate doświadczenie w rekrutacji i selekcji, a także w prowadzeniu projektów związanych z diagnozą i rozwojem kompetencji menedżerskich.
Prowadzi grupowe oraz indywidualne programy coachingowe dla kadry zarządzającej.
Współtworzy forum rozwojowe dla prezesów – CEO Round Table (www.rsq.pl), a także warsztaty rozwojowe dla CEO – „Accompagnement By Peers” (www.rsq.pl)
Specjalizuje się w coachingu zintegrowanym – integruje coaching z elementami pracy z ciałem – od 05.2015 roku jest psychoterapeutą psychoterapii zorientowanej na ciało. Swoją coachingową specjalizację wykorzystuje również w pracy z tancerzami, aktorami, muzykami którym pomagam uwalniać pełnię swojej ekspresji.

 

Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

     

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!