02.12.2019

Zostań Ambasadorem zrównoważonej produkcji filmowej i tv w Polsce „Green Screen” – 11.12.2019

Zostań Ambasadorem zrównoważonej produkcji filmowej i tv w Polsce Spotkanie Certyfikujące w ramach projektu „Green Screen”.

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Łódź Film Commission, Mazovia Warsaw Film Commission, Podkarpackie Film Commission i Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

serdecznie zapraszają w dniu 11 grudnia 2019 r. w Warszawie na spotkanie „Zostań Ambasadorem zrównoważonej produkcji filmowej i telewizyjnej w Polsce”.

Jeżeli jesteś przedstawicielem branży audiowizualnej… producentem, kierownikiem produkcji, pracownikiem pionu produkcyjnego lub reprezentujesz instytucję wspierającą swoimi działaniami ten sektor i ważna jest dla Ciebie ochrona środowiska naturalnego to zostań Ambasadorem zrównoważonej produkcji filmowej i telewizyjnej w Polsce. Dołącz do innych specjalistów z Europy aby:

  • wdrażać zrównoważone rozwiązania w codziennej pracy;
  • upowszechniać dobre, zielone praktyki w środowisku filmowym i telewizyjnym oraz przy współpracy z dostawcami towarów i usług dla branży;
  • promować ekologiczne podejście do produkcji filmowej i telewizyjnej.

Wydarzenie jest skierowane do osób, które są zdecydowane aby zaangażować się w działania na rzecz wspierania zrównoważonej produkcji filmowej i telewizyjnej w Polsce.
Spotkanie Certyfikujące poprowadzą zagraniczni specjaliści doradzający produkcjom filmowym i medialnym:

  • Sophie Cornet z Belgii – konsultant i koordynator w kwestiach zrównoważonego rozwoju w sektorze kultury (specjalizacja – sztuki sceniczne i audiowizualne / kino) oraz
  • Morgane Baudin z Francji – niezależny trener i konsultant w zakresie zrównoważonej produkcji filmowej.

Zarejestruj się już dzisiaj, formularz online można przesyłać do dnia 9 grudnia 2019 r.
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 w dniu 11 grudnia 2019 r. w Hotelu Four Points by Sheraton Warszawa Mokotów, Sala Balance III, I piętro.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, organizatorzy nie zapewniają uczestnikom noclegu.
Liczba uczestników spotkania jest ograniczona.

Osoby do kontaktu:
Beata Hulinka: e-mail: bhulinka@rarr.rzeszow.pl, tel. 17 867 62 14
Małgorzata Kilian: e-mail: mkilian@rarr.rzeszow.pl, tel. 17 867 62 29

W załączeniu program wydarzenia i BIO ekspertów.
Spotkanie jest organizowane w ramach Projektu „Green Screen” (Greening the creative industries: improving policy practices for the European Audiovisual Industry) finansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Europe. Projekt „GREEN SCREEN” jest projektem partnerskim, którego działania realizowane są w ośmiu regionach Unii Europejskiej.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!