11.03.2019

Konsultacje indywidualne z coachem/ psychologiem Dorotą Piekarczyk 2019

Indywidualne konsultacje coachingowe to wyjątkowa okazja do skorzystania z doświadczenia zawodowej psycholożki i coacha Doroty Piekarczyk (informacje szczegółowe poniżej). Dorota kontynuować będzie w tym roku oprócz konsultacji indywidualnych cykl grupowych spotkań przeznaczony dla kobiet filmowców pn. „Kobiety w filmie” (szczegóły w zakładce szkolenia).

W czasie godzinnych spotkań w cztery oczy będziecie mogli/mogły porozmawiać o tym co Was gryzie, z czym zmagacie się w życiu zawodowym i prywatnym. Na konkretnych przykładach przećwiczycie możliwe rozwiązania, dowiecie się jak sobie radzić w kontaktach z innymi i osiągać zamierzone cele. Jak chronić swoje wartości, z poszanowaniem godności innych, jak walczyć o własne marzenia i budować niezależność. Z każdego spotkania wyjdziecie bogatsi/bogatsze o wskazówki dotyczące konkretnych sytuacjach, razem poszukacie optymalnych rozwiązań.

 

Termin i miejsce spotkania: ustalane indywidualnie. Na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeń (do pobrania tutaj), który prosimy przesyłać na adres biuro@kipa.pl w tytule wpisując „Konsultacja indywidualna”.

Koszt konsultacji: 75 zł netto (dla Ciebie połowa kosztów, drugą część dzięki dofinansowaniu pokryjemy sami)

Czas trwania: godzina zegarowa

Informacje szczegółowe: pod numerem telefonu (22) 840-59-01 lub drogą mailową biuro@kipa.pl

Nabór ciągły. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Spotkania poprowadzi Dorota Piekarczyk

Dorota jest absolwentką Psychologii Pracy i Psychologii Zdrowia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a także studiów podyplomowych na kierunku Psychologia Społeczna w Zarządzaniu Rozwojem Organizacji na SWPS w Warszawie. Od 2004 roku jest certyfikowanym coachem – International Coaching Certification.

Od 2002 roku prowadzi prywatną działalność doradczą (www.dorotapiekarczyk.pl) w obszarze szeroko rozumianego rozwoju zawodowego i osobistego, a także projektowania zmian stymulujących rozwój organizacji.
W swoim dorobku ma bogate doświadczenie w rekrutacji i selekcji, a także w prowadzeniu projektów związanych z diagnozą i rozwojem kompetencji menedżerskich.
Prowadzi grupowe oraz indywidualne programy coachingowe dla kadry zarządzającej.
Współtworzy forum rozwojowe dla prezesów – CEO Round Table (www.rsq.pl), a także warsztaty rozwojowe dla CEO – „Accompagnement By Peers” (www.rsq.pl)
Specjalizuje się w coachingu zintegrowanym – integruje coaching z elementami pracy z ciałem – od 05.2015 roku jest psychoterapeutą psychoterapii zorientowanej na ciało. Swoją coachingową specjalizację wykorzystuje również w pracy z tancerzami, aktorami, muzykami którym pomagam uwalniać pełnię swojej ekspresji.

Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!