Isyrius

Isyrius
ul. Pabianicka 159/161
93-490 Łódź
tel. (42) 684 98 92
tel. kom. +48 503 857 517 lub +48 796 339 830
e-mail: info@isyrius.com
http://www.isyrius.com

Isyrius skupia się na rozwoju i upowszechnianiu technologii 3D w Polsce w dziedzinie filmu, muzyki czy teatru. Poza produkcją filmową i wynajmem sprzętu w celach statutowych fundacji jest m.in. działalność kulturalno-oświatowa oraz wydawnicza, w szczególności wspieranie i finansowanie produkcji, dystrybucji i promocji utworów audiowizualnych, literackich, przedstawień artystycznych i innych powstałych w wyniku aktywności twórczej; pomoc w rozwoju artystycznym i zawodowym twórców oraz wspieranie debiutów młodych twórców.

Fundacja prowadzi działalność gospodarczą, w ramach której oferuje usługi w zakresie kompleksowej produkcji dowolnych materiałów audiowizualnych. Przygotowujemy materiały do emisji w telewizji, Internecie i kinie. Współpracuje z uznanymi i młodymi twórcami – reżyserami, aktorami, autorami zdjęć i muzyki, scenarzystami oraz lektorami. W ofercie Isyriusa jest realizacja filmów fabularnych, dokumentalnych, reklamowych, korporacyjnych, teledysków, etiud i innych z nastawieniem na materiały w technice 3D.

Isyrius zajmuje się także organizacją produkcji filmowej – organizuje castingi, wyszukuje obiekty i lokalizacje zdjęciowe, organizuje i zabezpiecza plan zdjęciowy, kompletuje ekipy zdjęciowe, organizuje i nadzoruje postprodukcję obrazu i dźwięku i dysponuje sprzętem potrzebnym do realizacji nagrań i montażu, w tym: kamerami Red i obiektywami Zeiss, które pozwalają na realizację materiału w jakości 4K 50 fps, mobilną stacją montażową, samochodem dostawczym przystosowanym do transportu sprzętu filmowego. Sprzęt może być także wynajmowany.

We współpracy z partnerami Isyrius zajmuje się także innymi niż filmowe działaniami wykorzystującymi technologię 3D, np. organizuje szkolenia i warsztaty (osobisty trening umiejętności interpersonalnych dla menedżerów i kadr kierowniczych; techniki aktorskie w biznesie; wystąpienia publiczne i medialne; wykorzystanie technik filmowych i aktorskich w procesie integracji zespołu; trening VIP – indywidualne konsultacje w zakresie umiejętności interpersonalnych, medialnych i wizerunkowych; warsztaty teatralne i filmowe. Szkolenia mogą być realizowane w dwóch salach konferencyjnych fundacji wyposażonymi w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny mogących pomieścić do 70 osób każda.

Isyrius zajmuje się także działalnością wydawniczą, organizacją koncertów, spektakli, festiwali i eventów.

W skład zarządu fundacji wchodzą Wacław Mikłaszewski (prezes) oraz Alina Sztoch (wiceprezes). Fundacja Isyrius powstała w marcu 2012 roku.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!