25.05.2022

AKCELERATOR ADAPTACJA – program rozwoju scenariuszy (film lub serial) | Nabór do 1 czerwca

2 czerwca rozpoczyna się kolejny program rozwoju scenariuszy AKCELERATOR organizowany przez StoryLab.pro. Tym razem organizatorzy skupiają się na ADAPTACJI: scenariuszu filmu pełnometrażowego lub pakietu serialu.

Akcelerator StoryLab.pro służy maksymalnemu wsparciu autora w rozwoju scenariusza i skupia się na rozwoju tylko własnego projektu, a końcowym efektem jest pierwszy lub drugi draft scenariusza lub pakiet serialu wraz z odcinkiem pilotowym. Do tej pory podczas wszystkich edycji Akceleratora StoryLab.pro zakładane cele zostały osiągnięte prawie w 100%.

Link do strony Akcelerator Adaptacja:
TUTAJ

Dla indywidualnych autorów program kończy się zamkniętym pitchingiem przed producentami, nadawcami, dystrybutorami i reżyserami, a ponadto projekty trafiają do ponad 250 podmiotów branżyaudiowizualnej. Producenci którzy przystąpili do programu zlecając pracę – mają rozpisany  pakiet serialu, pierwszy lub drugi draft scenariusza.

Sam program jest oparty na systemie pracy I2D2 Script Development Method, opracowanym przez Agnieszkę Kruk i stosownym przez organizatorów w pracy z autorami z Polski i zagranicy. Doświadczeni konsultanci scenariuszowi i przedstawicieli branży AV wspomagają proces twórczy nad filmem lub serialem.

KIPA jest partnerem programu Akcelerator ADAPTACJA.


Pytania należy kierować do: 
Andrzej Gorgoń
a.gorgon@storylab.pro
tel.: 602 31 32 17

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!