26.10.2013

Dystrybucja i eksploatacja filmów – cykl warsztatów prawnych KIPA 2013 – II edycja – nabór

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych zaprasza na ostatnie już w tym roku spotkanie szkoleniowe w ramach cyklu warsztatów prawnych KIPA 2013 – II edycja, które odbędzie się 3 grudnia 2013 roku. Grudniowe warsztaty prawne poświęcone będą dystrybucji i eksploatacji filmów, porozmawiamy o różnych modelach współpracy z dystrybutorami, kwestiach formalnych w zawieranych umowach, polach i kanałach dystrybucji, a także rozliczeniach i kosztach. Część spotkania poświęcona będzie także rozmowie na temat specyfiki dystrybucji zagranicznej.

Spotkanie ma charakter warsztatowy, bazuje na przygotowanej przez prowadzących prezentacji i planowane jest na ok. 4 godziny. W swym założeniu ma niesformalizowany charakter, dlatego serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału i zadawania pytań.

Warsztaty odbędą się 3 grudnia 2013 r. w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 123a w budynku Millennium Plaza, na XV piętrze (w przypadku zmiany piętra dokładna informacja znajdować się będzie na tablicy informacyjnej we foyer budynku).

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach prosimy o przesyłanie wypełnionych formularzy (dostępnych poniżej) na adres biuro@kipa.pl lub faksem pod nr 22 840 59 01 do 29 listopada 2013 roku. W razie pytań prosimy o kontakt z biurem KIPA pod nr telefonu 22 840 59 01.

Do pobrania:

Dystrybucja_i_eksploatacja_filmow_formularz_zgloszeniowy_2013
Dystrybucja_i_eksploatacja_filmow_agenda_szkolenia

Cykl warsztatów prawnych KIPA 2013 – II edycja organizowany jest przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

KIPA