EN Language

24.03.2017

Cykl warsztatów Sprawna Produkcja 2017

Szanowni Państwo,
jest nam miło poinformować, że ruszamy z cyklem warsztatów Sprawna Produkcja 2017. Kontynuujemy tym samym działania szkoleniowe przygotowywane z myślą o zawodowcach pracujących w branży filmowo – telewizyjnej.  W tym roku w ramach Sprawnej Produkcji 2017 planujemy 8 spotkań, m.in. jednodniowe szkolenia, konferencję/seminarium oraz praktyczne ćwiczenia warsztatowe dotyczące umów i aspektów biznesowych w produkcji audiowizualnej, prowadzone w kameralnych grupach do 12 osób.
I właśnie od ćwiczeń warsztatowych zaczynamy tegoroczny cykl. Serdecznie zapraszamy na warsztaty MINI-MEET: „Recoupment plan w produkcji filmowej – najczęstsze modele podziału przychodów i zysków. Ćwiczenia”

KIEDY?
28.04. od godz.10:00 – 14:00

GDZIE?
W siedzibie KIPA

Dla KOGO?
Dla maksymalnie 12 producentów, zarówno członków KIPA jak i podmiotów niezrzeszonych (w przypadku większej liczby zgłoszeń organizatorzy dokonają selekcji). MINI-MEET bazuje na konkretnych case studies, stąd planowana kameralna grupa uczestników.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania TUTAJ)  i wysłać go na adres biuro@kipa.pl w temacie maila wpisując: MINI-MEET

PROWADZĄCY:
mec. Krzysztof Czyżewski, Alicja Grawon-Jaksik (uzupełniająco)

Termin nadsyłania zgłoszeń to 24.04.
O udziale w warsztatach decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Warsztaty odbywają się dzięki dofinansowaniu PISF – Polskiego Instytut Sztuki Filmowej, w ramach całorocznego cyklu szkoleń i warsztatów producenckich „KIPA Sprawna Produkcja 2017”

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół KIPA

Projekt zakończony.

KIPA