EN Language

07.06.2018

„RODO w branży audiowizualnej” – czy jesteś już gotowy?

Kilka dni po wejściu w życie rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) zapraszamy serdecznie, wspólnie z Kancelarią Adwokacką Czyżewscy, na pierwsze w tym roku warsztaty z cyklu szkoleń „Sprawna produkcja”. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 28 maja 2018 w godzinach 11.00 – 14.00, w budynku Milenium Plaza  – Golden Floor Plaza, Al.Jerozolimskie 123 A (15 piętro, sala nr 6).

Szkolenie poprowadzą: apl.adw. Maciej Jamiołkowski, apl.radc. Rafał Lorent i apl.adw. Szymon Studziński –  zajmujący się problematyką ochrony danych osobowych.

“RODO w branży audiowizualnej – czy jesteś już gotowy?”.

Szkolenie ma na celu przekazanie najważniejszych ale także najnowszych informacji dotyczących reformy prawa ochrony danych osobowych, umożliwiających sprawdzenie, czy firma jest już prawidłowo przygotowana do RODO.

Uczestnicy szkolenia oprócz ogólnych informacji o charakterystyce ochrony danych osobowych w branży audiowizualnej, będą mogli zapoznać się z najważniejszymi założeniami nowej ustawy o ochronie danych osobowych (która została właśnie uchwalona przez sejm) oraz dowiedzieć się o kluczowych wytycznych i dobrych praktykach dotyczących ochrony danych osobowych.

W pierwszej części szkolenia zostaną omówione podstawowe pojęcia z zakresu ochrony danych osobowych.

Druga część szkolenia poświęcona będzie praktycznym aspektom związanym z przetwarzaniem danych osobowych w branży audiowizualnej.

W trzeciej części szkolenia przedstawimy konkretne działania, które muszą być podjęte przez firmy z branży audiowizualnej w celu prawidłowego wdrożenia RODO.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i odesłanie na mail biuro@kipa.pl formularza zgłoszeniowego (do pobrania) oraz dokonanie wpłaty.

Nabór trwa do 23 maja (środa).

KIPA