24.08.2013

Film reklamowy i animowany – cykl warsztatów prawnych KIPA 2013 – II edycja – nabór

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych z przyjemnością zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu prawnego KIPA 2013 – II edycja, które odbędzie się 29 października 2013 roku w Warszawie. Najbliższe warsztaty dotyczyć będą filmu reklamowego i animowanego, porozmawiamy o  wymogach i ograniczeniach prawnych w reklamie, jej specyfice, umowach z klientami oraz agencjami reklamowymi. W animacji odniesiemy się do nabywania praw, filmów częściowo animowanych, praw do postaci, opracowań na inne techniki, współtwórców filmu animowanego. Nabór trwa do 24 października.

Spotkanie ma charakter warsztatowy, opiera się o przygotowaną przez prowadzących prezentację (adwokatów Kancelarii Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy) z uwzględnieniem analizy konkretnych przypadków, a więc mile widziany jest aktywny udział uczestników.

Warsztaty odbędą się 29 października 2013 r. w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 123a w budynku Millennium Plaza, na XV piętrze. Szczegółowa informacja o nr sali znajdować się będzie na tablicy informacyjnej we foyer budynku.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach prosimy o przesyłanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych na adres biuro@kipa.pl lub faksem pod nr 22 840 59 01 do 24  października 2013 roku. W razie pytań prosimy o kontakt z biurem KIPA pod nr. telefonu 22 840 59 01.

Zachęcamy także do udziału w kolejnym warsztacie prawnym, który odbędzie się już w grudniu.

Cykl warsztatów prawnych KIPA 2013 – II edycja organizowany jest przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

DO POBRANIA:

Film_reklamowy_i_animowany_formularz_zgloszeniowy_2013

Film_reklamowy_i_animowany_agenda_szkolenia

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!