17.10.2014

GAME STORY. Między filmem a grą – zapisy i program 2014

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych oraz Creative Europe Desk Polska zapraszają do udziału w seminarium „GAME STORY. Między filmem a grą”, które odbędzie się już 25 listopada 2014 roku w Warszawie. Celem spotkania jest przybliżenie tematyki produkcji gier wideo, sposobu narracji, zastanowienie nad wspólnymi płaszczyznami działań i współpracy dla sektorów filmowego oraz gier komputerowych. Podczas spotkania spróbujemy odpowiedzieć na pytania kim są niezależni producenci gier wideo w Polsce i czym dokładnie się zajmują? Jakie doświadczenie w tym zakresie ma Europa?

Naszymi gośćmi będą m.in. przedstawiciele polskiej branży gier wideo (ATGames, 11 Bit Studio, Superhot Teams), goście zagraniczni (Jasmina Kellay, Michael Liebe – tbc) i reprezentanci branży filmowej.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy producentów filmowych, gier wideo oraz w miarę dostępności miejsc osoby z sektora kreatywnego zainteresowane tą tematyką.

Bardziej szczegółowy program zamieszczamy poniżej (z zastrzeżeniem, że mogą pojawić się drobne zmiany).

Zainteresowanych udziałem prosimy o zgłaszanie się poprzez wypełnienia formularza dostępnego pod linkiem: www.kreatywna-europa.eu/?page_id=8087. Zwracamy uwagę, że liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 listopada, a o przyjęciu na listę uczestników będziemy informować mailowo już po zamknięciu zapisów.

Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne.

Spotkanie odbędzie się 25 listopada 2014 roku w Centrum Artystycznym Skwer, przy Krakowskim Przedmieściu 60a w Warszawie, a jego organizatorami są Creative Europe Desk Polska oraz Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!