22.05.2024

Jak pies do jeża – współpraca z mediami branżowymi | 28 maja 2024

Jak pies do jeża – współpraca z mediami branżowymi. Masterclass z udziałem Marty Bałagi oraz Vassilisa Economou.

Zapraszamy na masterclass o współpracy z mediami branżowymi z udziałem Marty Bałagi (Variety) i Vassilisa Economou (Cineuropa), dziennikarzy pracujących na międzynarodowym rynku filmowym.

Wydarzenie odbędzie się 28 maja (wtorek) w godz. 15:00-16:30.

Podczas spotkania będziemy mieli okazję porozmawiać o tym jak efektywnie nawiązywać i podtrzymywać kontakty z przedstawicielami mediów, jakie tematy przyciągają ich uwagę, jak przygotować profesjonalne materiały prasowe, jak unikać najczęstszych błędów popełnianych przez producentów, jak i kiedy pitchować tematy.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

ZAPISY & KOSZT

Udział w szkoleniu wynosi 100 zł netto od osoby dla członka KIPA (123,00 zł brutto),
oraz 150 zł netto od osoby dla osób niezrzeszonych w KIPA (184,50 zł brutto).

Zapisy przyjmowane są do 25 maja do godz. 16.00 za pośrednictwem formularza TUTAJ LINK

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: marta.krymarys@kipa.pl

——–

Marta Bałaga – dziennikarka filmowa mieszkającą w Finlandii i Polsce. Publikuje w Variety, Cineuropa.org i regularnie współpracuje z fińskim magazynem filmowym Episodi. Członkini Fińskiego Stowarzyszenia Krytyków SARV, FIPRESCI i Europejskiej Akademii Filmowej. Wielokrotnie zasiadała w festiwalowych jury, w tym w Film Critics’ Week na Festiwalu Filmowym w Wenecji (2019).

Vassilis Economou – pełni funkcje reportera branżowego oraz specjalisty ds. PR w Cineuropa.org, wiodącym europejskim portalu filmowym. Jako producent prowadzi development projektów, promocję i działania marketingowe dla Asphalt, firmy produkcyjnej z Aten. Wcześniej pracował jako programer i selekcjoner dla MFF w Tallinie (PÖFF) oraz współpracował z MFF w Odessie, Antalya Film Forum, Locarno Pro, sekcją branżową MFF w Locarno oraz programu developmentowego Less is More (LIM).

——–

Projekt Focus on Poland został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu Rozwój Sektorów Kreatywnych, którego operatorem jest Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych. 

KIPA