01.08.2022

KIPA Film Language Lab vol. 2 – nabór do 10 sierpnia

Zapraszamy do udziału w specjalistycznym kursie języka angielskiego KIPA Film Language Lab vol. 2. To już druga edycja bardzo dobrze przyjętego w branży intensywnego kursu językowego online, którego celem jest doskonalenie znajomości branżowego języka angielskiego i słownictwa związanego z produkcją filmową.

NA CZYM POLEGA KIPA Film Language Lab?
To program, którego celem jest doskonalenie znajomości branżowego języka angielskiego i słownictwa związanego z produkcją filmową. W ramach szkolenia można wybrać jedną z dwóch opcji nauki:
KURS | intensywny, 3-miesięczny kurs branżowego języka angielskiego, podzielony na bloki tematyczne: development, produkcja filmowa, postprodukcja, dystrybucja, pr & marketing, zagadnienia prawne. Podczas każdego ze spotkań poruszana będzie terminologia związana z danym etapem pracy nad projektem filmowym, szkolenie obfitowało będzie także w zadania praktyczne.
czas trwania: 2h tygodniowo x 11 spotkań /  2 grupy po 16 uczestników
KONWERSACJE | konwersacje w języku angielskim na tematy związane z produkcją filmową. Rozmowy będą dotyczyły konkretnych zagadnień dotyczących świata filmu.
czas trwania: 1h tygodniowo x 10 spotkań /  2 grupy x 5 osób)

KADRA
Program kursu KIPA Film Language Lab jest opracowany i będzie poprowadzony (zarówno kurs, jak i konwersacje) przez doświadczoną nauczycielkę języka angielskiego Anitę Simovic (lektorka pierwszej edycji kursu). Program szkolenia powstał we współpracy z polskimi ekspertami, profesjonalistami z branży filmowej, którzy na co dzień współpracują z zagranicznymi partnerami.
Anita Simovic Po uzyskaniu tytułu licencjata w dziedzinie nauk humanistycznych w zakresie języka angielskiego i niemieckiego, Anita Simovic uczęszczała na studia magisterskie oraz prowadziła zajęcia na Uniwersytecie Waszyngtona w St. Louis w USA. Po powrocie do Szwecji, przez dwadzieścia lat pracowała w branży filmowej i telewizyjnej. Początkowo jako menedżer sprzedaży i marki na rynku skandynawskim przy filmach animowanych i serialach dla dzieci, by w 2006 r. zająć się działaniami sprzedażowymi i marketingowymi o zasięgu międzynarodowym. Do lutego 2020 roku kierowała działem sprzedaży i marketingu w SF Studios, wiodącej skandynawskiej wytwórni filmowej z siedzibą w Sztokholmie. Ukończyła półtoraroczny kurs pedagogiki na Uniwersytecie Sztokholmskim.

UCZESTNICY / GRUPA DOCELOWA
Zarówno kurs jak i konwersacje dedykowane są producentom, kierownikom produkcji oraz przedstawicielom pozostałych zawodów pionu produkcyjnego, którzy chcą rozwinąć umiejętności posługiwania się branżowym językiem angielskim.
Zapraszamy osoby, które posługują się językiem angielskim przynajmniej na poziomie B1 (weryfikacja na podstawie testu dołączonego do formularza zgłoszeniowego). Do udziału w KONWERSACJACH zachęcamy szczególnie uczestników 1. edycji kursu KIPA Film Language Lab w celu usystematyzowania wiedzy zdobytej podczas spotkań.

INFORMACJE PRAKTYCZNE
– Liczba uczestników:
KURS / dwie grupy po 16 uczestników
KONWERSACJE / dwie grupy po 5 uczestników
– Czas trwania:
KURS / 3 miesiące / 11 spotkań online x 2 godziny tygodniowo (spotkania dla danej grupy odbywać się będą raz w tygodniu, online, ale decydując się na udział w kursie prosimy o zarezerwowanie dodatkowego czasu potrzebnego na przygotowanie się do kolejnych zajęć – ok. 1-2 dodatkowe godziny tygodniowo – aby w pełni wykorzystać czas podczas kursu).
KONWERSACJE / 10 spotkań online x 1h tygodniowo
– Organizacja zajęć (organizator zastrzega sobie możliwość zmiany dni/godzin kursu max. do 15 września)
uczestnicy KURSU zostaną podzieleni na dwie grupy:
grupa z zajęciami w środę, godz. 9.45 – 11.45 / grupa z zajęciami w czwartek, godz. 17.00 – 19.00
uczestnicy KONWERSACJI zostaną podzieleni na dwie grupy:
grupa z zajęciami we wtorek, godz. 17.00 – 18.00 / grupa z zajęciami w środę, godz. 17.00 – 18.00

Rozpoczęcie KFLL vol. 2 planowane jest na drugą połowę września (19 września tbc)

KOSZT UDZIAŁU
– KURS
Dla członków KIPA (z uregulowanymi składkami): 1150 zł + vat
Dla osób niezrzeszonych w KIPA: 1550 zł + vat
– KONWERSACJE
Dla członków KIPA (z uregulowanymi składkami): 600 zł + vat
Dla osób niezrzeszonych w KIPA: 800 zł + vat

Uczestnicy otrzymają fakturę VAT.

NABÓR ZGŁOSZEŃ
Zgłoszenia przyjmowane są od 1 sierpnia do 10 sierpnia lub wyczerpania miejsc, za pośrednictwem formularza online
TUTAJ FORMULARZ 
Decyduje kolejność zgłoszeń (obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy), przy spełnieniu warunku posługiwania się językiem angielskim przynajmniej na poziomie B1. Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie testu języka angielskiego załączonego do formularza zgłoszeniowego.

PYTANIA
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres szkolenia@kipa.pl, wpisując w tytule maila: KFLL vol. 2


KIPA Film Language Lab vol. 2  jest współfinansowany ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!