25.10.2023

LZPA | Szkolenie 4: Nić porozumienia – jak skutecznie budować efektywną komunikację | 3 listopada (piątek)

Zapraszamy na czwarte szkolenie online z cyklu Laboratorium Zielonej Produkcji Audiowizualnej 2023 pn. Nić porozumienia – jak skutecznie budować efektywną komunikację i zarządzać nią w zespole.

Celem warsztatów jest wyposażenie uczestników w wiedzę dotyczącą efektywnej komunikacji i budowania zaangażowania wokół nowych zagadnień z obszaru zielonej produkcji filmowej. Uczestnicy poznają koncepcję trzech podstawowych potrzeb (rozpoznania, stymulacji i struktury), cztery etapy psychologiczne radzenia sobie ze zmianami oraz sposoby (narzędzia) zarządzania nimi, aby zbudować zaangażowany w zieloną produkcję zespół.

PROWADZĄCA:
Aleksandra Bukowska – trenerka biznesu, facylitatorka, mediatorka w duchu Porozumienia bez Przemocy, adeptka Praktyka Analizy Transakcyjnej w Organizacjach, konsultantka zarządzania zmianą, specjalistka w zakresie wspierania zespołów i liderów w rozwoju i efektywnym działaniu.

TERMIN:
3 listopada (piątek) w godzinach 15:00-19:00.

ZAPISY:
należy wypełnić formularz TUTAJ. Szkolenie jest BEZPŁATNE.
Zapisy do 2 listopada, godz. 12:00!

JĘZYK:
szkolenie będzie prowadzone w języku polskim.

 

Kurs został opracowany przez Krajową Izbę Producentów Audiowizualnych przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Przygotuje on polskie podmioty do realizacji europejskich celów związanych z osiągnięciem neutralności klimatycznej w 2050 r. oraz do lepszego wypełniania wymogów związanych z pozyskiwaniem środków publicznych w Europie, a w przyszłości spełniania europejskich standardów zrównoważonej produkcji.

KIPA