30.08.2022

Nabór polskich projektów na US in Progress podczas American Film Festival

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty wraz z partnerem wydarzenia – Krajową Izbą Producentów Audiowizualnych zapraszają polskich producentów na 12. edycję wydarzenia branżowego US in Progress, organizowanego w dniach 9–11 listopada 2022 we Wrocławiu w ramach 13. American Film Festival (8-13 listopada 2022).

Organizatorzy zapraszają polskich producentów, którzy szukają amerykańskich partnerów, do zgłaszania projektów w różnych fazach developmentu. Wybrane projekty zostaną zaprezentowane w ramach wydarzenia w dniach 9-11 listopada we Wrocławiu.

Zgłoszenia należy przesyłać do 26 września 2022 poprzez formularz

Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu również producentów bez projektów jako obserwatorów w celu wymiany doświadczeń i networkingu.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: weronika.czolnowska@nowehoryzonty.pl

Ponadto, w ramach programu producenci z USA przedstawią polskim firmom post-produkcyjnym oraz europejskim agentom sprzedaży, firmom dystrybucyjnym i selekcjonerom festiwalowym, niezależne produkcje w fazie montażu (works in progress). Odbędą się także case studies oraz rozmowy panelowe z udziałem ekspertów polskich i amerykańskich. 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!