28.02.2013

Prawne ramy współpracy w procesie produkcji filmu oraz finansowanie produkcji filmowej – drugie spotkanie w 2. edycji cyklu warsztatów prawnych KIPA

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych z przyjemnością zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu warsztatów prawnych KIPA 2013 – 2. edycja, które odbędzie się 9 kwietnia 2013 roku. Najbliższy warsztat dotyczyć będzie „Prawnych ram współpracy w procesie produkcji filmu oraz finansowania produkcji filmowej”, a szczególnie umów inwestycyjnych, koprodukcyjnych, umów z telewizjami, form i modeli współpracy, rozliczeń, praw i obowiązków stron.

W celu zgłoszenia udziału prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres biuro@kipa.pl lub faksem pod nr (22) 840 59 01 do 29 marca 2013 roku. W razie pytań prosimy o kontakt z biurem KIPA pod nr telefonu (22) 840 59 01.

Spotkanie ma charakter otwartej dyskusji, opiera się o przygotowaną przez prowadzących prezentację z uwzględnieniem analizy konkretnych przypadków, a więc mile widziany jest aktywny udział uczestników. Warsztaty zaplanowano 9 kwietnia 2013 r. w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 123a w budynku Millennium Plaza, na XV piętrze. Informacja o nr. sali znajdować się będzie na tablicy informacyjnej we foyer budynku.

Zachęcamy także do udziału w kolejnych warsztatach w ramach cyklu – już 11 czerwca 2013 r.

Cykl warsztatów prawnych KIPA 2013 – 2. edycja organizowany jest przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Do pobrania: Prawne ramy współpracy w procesie produkcji filmu… – formularz zgłoszeniowy

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!