Black Rabbit

Black Rabbit Sp. z o.o.
ul. Koreańska 3
03-971 Warszawa
tel.: +48 791 001 739
e-mail: wojtek@black-rabbit.pl
strona: http://www.black-rabbit.pl

Black Rabbit to wielokrotnie nagradzany producent, który od 2009 roku realizuje projekty filmowe w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się w działaniach z zakresu online video, reklamy, komunikacji korporacyjnej oraz branded entertainment. Firmie zaufało wiele renomowanych marek – np. McDonald’s, Google, Trend Micro,Accenture, RWE, UNICEF, TEDx, PSG, Ciech.

W 2012 roku powstał dokument „There is a City”, który zyskał status viralowego. Został nagrodzony srebrem w konkursie Klubu Twórców Reklamy oraz specjalną nagrodą na gali Kampania Społeczna Roku. Otrzymał także wyróżnienie „Webby Award Honoree” w Nowym Jorku.

Wraz z Agencją McCann firma Black Rabbit zdobyła Grand Prix na festiwalu Golden Drum 2014 z oraz 4 nagrody KTR za kampanię „Kiedyś to nie była gra”, w której film “There is a CIty” odgrywa kluczową rolę.

W 2013 roku Black Rabbit zrealizował korporacyjny serial internetowy sci-fi “2020” na zlecenie firmy Trend Micro Inc. Produkcja została nagrodzona wieloma zagranicznymi nagrodami w tym: Grand Prix na World Media Festiwal w Hamburgu oraz Gold Remi Award na Houston International Film Festival.

Black Rabbit ma siedzibę w Warszawie oraz oddział w Waszyngtonie. Prezesem firmy jest Wojciech Jeżowski, a producentami Jagoda Stryjczak i Marcin Firlej. Firma rozpoczęła działalność w 2009 roku, w KRS została wpisana w kwietniu 2010 r.

Najważniejsi współpracujący twórcy:

  • Wojciech Jeżowski
  • Igor Połaniewicz
  • Grzegorz Warszawski
  • Filip Luft
KIPA